Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valami baja lehet a Silan...

Valami baja lehet a Silan öblítőszernek?

Figyelt kérdés

A TESCO házhoz szállítással hozta legalább egy hónapja. Valahogy hígnak látom az öblítőszert, sokkal folyékonyabb, mint szokott lenni.


Kettőt rendeltem. Az egyik tetején hab van, nem értem miért. Már legalább 1 hónapja áll a polcon, még nem használtam, szóval nem rázódott fel.


A másiknál nincs hab, azt már használom. A nyakam alatt allergiás kiütés jelentkezett, nem tudom, hogy mitől. Vagy az öblítő szertől vagy nem.


Szóval, furcsa. Évek óta használom a Silan öblítő szereket, de ilyen még nem fordult elő.


Erről mi a véleményetek?



márc. 3. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Silant azóta nem veszek, mióta egy 90 fokos mosás alkalmával belefőtt az öblítőrekeszbe. De sajnos simán előfordulhat, hogy így spórol a gyártó, hogy hígabb. Az allergia meg sajnos sok mindentől lehet, lehetsz akár fémre is. Anyám pl csak az aranyat bírja, még az ezüsttől is kipirosodik a bőre, vagy valami munkahelyi vegyszer. Nálam pl teljesen felejtős a 40 fokos mosás, sőt még előmosás is kell, mert olajos környezetben dolgozom, és a pólóim csak látszatra lesznek tiszták, de a beleivódott olajtól teljesen kiszáradt a hátam, még a tisztának hitt póló esetén is.

Nálam minimum 60 fokos mosás van előmosással, sőt pluszban trisó is megy az előmosószer adagolójába.

márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most tkp azt akarod hallani, hogy a dolgozók higítják?
márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!