Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nincs illata a ruháknak?

Miért nincs illata a ruháknak?

Figyelt kérdés

Szóval silan öblítőt használunk.

Anyum úgy tölti rá hogy nem előre mikor elindítja, hanem egyszer kb a felénél, aztán még egyszer 1-20percel az előtt hogy végez a program. Igy kb 1dl megy bele. Mégse lehet érezni a ruhákon akkor se ha szagolgatom.

Mi lehet a megoldás?



#ruha #öblítő #Silan #Ruha illat
2022. dec. 15. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Már bocs, de miért kellene, hogy legyen illatuk? Én pont azt szeretem ha nincs. A ruha legyen szagtalan. Ha illatot akarok magamon az ne az öblítőé legyen.
2022. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

1 nem is értem azt amit anyud csinál…. Tökéletesen felesleges.

2 ez mar mostanság a sokadik ilyen kérdés az is számít, hogy már nedves nyirkos az idő máshogy száradnak a ruhák.

3 mosóparfüm, illetve a mosógép kitakarítása sokat segít.

2022. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

Nekem csak az a kérdésem, hogy miért kell illatosnak lenni a ruhának?

Én is használok öblítőt, de nekem már negyed kupaktól is lehet érezni az illatát. Na persze nem úgy, amire te vágysz, hogy mindenki a Te Silan illatodat érezze…

2022. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem parfüm illatot várok de mostanában ilyen dohos illata van a ruháknak ha megszagolom őket.

Valszeg a kettes válaszoló írja is hogy miért.

2022. dec. 15. 14:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Alul a szűrőt kitakarítani. Plusz a mosószertartályt és havonta-kéthavonta az egész mosógépet.

És megtömni sem szabad nyilván. Sokan itt (is) rontják el, hogy ha összegyűlik jó sok ruha, akkor mosnak.

2022. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5. És a kéthavonta takaritás az pintosan mit takar?
2022. dec. 15. 14:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a dm-ben veszem a saját márkás 200ml-es mosógéptisztító folyadékot. Olyan 400 forint. 50ml-t feloldok vízben, abban áztatom a kivehető mosószertartalyt. Ezutan megsikalom picit, visszateszem, majd a maradék 150ml-t beleöntöm oda, ahova a mosószer megy, és 60 fokon átmosom üresen a cuccal.
2022. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7. Értem és köszönőm!
2022. dec. 15. 15:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Vizesen még érzed? Nem lehet az, hogy beleposhad a ruhàba mire megszàrad? Az lehet akkor a rissz teregetès miatt
2022. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rossz*
2022. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!