Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rossz szag az öblítőtől?

Rossz szag az öblítőtől?

Figyelt kérdés
Lenor Spring Awakening öblítőt használtam és a kimosott ruháknak dohos, izzadt szaguk van. Korábban, más öblítő mellett vagy anélkül nem történt ilyen. Ráadásul a cucc egy része besűrűsödve ott is maradt a tartályban mosás után.
márc. 6. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
márc. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lejárt a szavatossága. Én anyósomtól kaptam Silan öblítőt, mert nekik nem fogyott, túl virágos illata volt, de mire ideadta, már romlott volt, csak én nem néztem. Trutymósan benne maradt az öblítős rekeszben és nagyon büdösek lettek tőle a ruhák, állott, pálott szaguk volt.
márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az nem az öblítőtől van, hanem magától a mosógéptől mert az aljában ott tenyészik az iszapban a sok baci, meg trutymó. Sokszor leírták már hogy kb fél évente 1 fertőtlenítő üres 90C mosást kell csinálni, valamint mindig nyitva hagyni a dobtetőt hogy ki tudjon száradni a gép belseje.

Így mindig friss és üdék lesznek a ruháitok.

márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!