Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Robotporszívó tapasztalatok?...

Robotporszívó tapasztalatok? Olyanok véleménye érdekel, akinek van, és használja. Nem koptatja a bútorok lábát? Úgy értem, hogy nem megy neki állandóan, pl. amelyikben nincs lidar?

Figyelt kérdés
Konkrétan Xiaomi S10 vagy S10+ készüléken gondolkozok.
márc. 13. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi szeretjük: S5 van. 3-4 naponta jár körbe, teljesen megbízhatóan navigálja magát.

A bútorokat finoman érinti, még nem tett kárt semmiben.

Az elektromos hosszabbítókat, lelógó terítőt, szőnyeg bojtot nem szereti, azokon fennakad.

Az alkalmazás is jól használható.

A felmosó funkció viszont felesleges. Nagyon jelképes az a feltörlés.

márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
S10+ kb fél centire kerüli. Soha nem érint semmit.
márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is xiaomi van, de már nem emlékszem a típusra, pár éve megvan már. Én imádom. Nekem jóval kevesebb házimunkát kell csinálnom. Mi főként parkettán használjuk, már csak egy szoba szőnyeges, amit jövőre parkettázunk. Szőnyegből is szedi a port, szőrt, piszkot, de a parkettán hatásos igazán. Nem vettem észre h koptatná a bútorok alját, eszembe sem jutott soha, nem megy nekik úgy, nagyon jól behatárolja ha van ott valami és finoman közelíti. Nálunk szintkülönbséggel van a konyha, ott érzékeli ezt és oda nem megy, nem esett le még soha. Kisebb küszöbön átmegy, de a küszöb nélküli ház a legjobb. Mivel nekünk cicáink vannak nélkülözhetetlen, rengeteg cicaszőrt képes felszedni, de ha nincs háziállat akkor is ajánlom mert szuper kis találmány. Biztos a mostaniak már jobbak is, többet tudnak, pontosabbak.
máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben megvettem, végül az s10 mellett döntöttem. Imádom, nekem kivaltotta a 2 naponta porszívózást :)

Hetente 1x használom a régi manuális porszívót, alig szed össze piszkot, hajat meg egyáltalán nem. Nalunk is nagyreszt parketta, jarolap van, de a szőnyeget is nagyon szépen takaritja.


Nagyon ajánlom mindenkinek, aki gondolkozik rajta!

máj. 2. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!