Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gőzporszívó vagy kárpittisztító?

Gőzporszívó vagy kárpittisztító?

Figyelt kérdés

Általános otthoni használatra akartam venni egy jobb fajta kárpittisztító gépet, amikor a gyártó oldalán megláttam a gőzporszívót. A neten nagyon vegyes a megítélése.

Nekünk autó kárpit, heverő, szőnyeg tisztításra kéne elsősorban, de ha az 50nm-es járólapos nappalit is fel lehet vele takarítani, az csak hab a tortán.

Viszont elsődlegesen szőnyeg+kárpittisztításra kellene.


Akinek van tapasztalata kérem írja meg!



márc. 25. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem van Karcher gőztisztítóm. Anno a reklám alapján azt hittem, tényleg mindent eltüntet a gőzzel, de konkrétan egy kalap karit nem ér. Eleve hasznalat előtt tökéletesen fel kell porszívózni, különben húzza magával a szöszöket. A jarolaprol a foltokat nem tünteti el, azt külön fel kell mosni először. A kő foltokban szárad. Ha teljes gozre van állítva, nagyon lassan szárad, ha alacsonyra, akkor meg semmit nem ér.
márc. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább kárpittisztító, mint valamilyen gőzölős vacak. Ilyen Karcher gőzpingvinem nekem is volt, de az sem ér semmit, meg ezeket csak lágy vagy ioncserélt vízzel szabad használni, ha nem akarod, hogy vízköves legyen, az meg plusz kiadás ha nincs vízlágyítód.
márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kárpit tisztító. A gőz nem hozza ki belőle a koszt, csak szétkeni.
márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!