Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Silan öblítő fakíthatja -e...

A Silan öblítő fakíthatja -e a ruhákat?

Figyelt kérdés

Mintha ezt figyeltem volna meg, de lehet hogy rosszul.

Magic Magnolia-t szoktam használni nagy kiszerelésben.

Főleg a fekete ruháknál veszem észre, de lehet más öblítővel is kifakultak volna, de emlékeim szerint mikor Lenor-t használtam valahogy szebbek voltak a ruhák színei.


Azért fontos, mert sok új ruhát vettem most, és nem szeretném ha hamar kifakulnának, viszont az öblítőt sem szeretném kidobni, mert van belőle több hónapra elég adagom.


Ti tapasztaltatok -e hasonlót?


Köszönöm.


ápr. 8. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az öblítő nem faktítja ki a ruhák színét. Inkább a mosószer és a nem megfelelő mosóprogram.
ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, ez jó hír, köszönöm.
ápr. 8. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy a sötétekhez feketéhez való mosószert használj. Abból ugyanis hiányzik az az optikai anyag, amitől a fehér fehérebbnek látszik, visszaveri a fényt. (lehet kacarászni, de sokkal később fakulnak a feketék, nálam 4 gyerekre mosok, kisebb-nagyobb kamaszok, sok feketét hordanak)
ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy ez fakítja, inkább a mosószer.
ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!