Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem untátok meg még az állandó...

Nem untátok meg még az állandó fűnyírást?

Figyelt kérdés

máj. 25. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Kicsit de inkabb nyirom a fuvet minthogy panelban lakjak :D

Most mar azt csinalom hogy rovidebbre vagom de elotte megvarom mire jol megno, igy kb 3 hetente 1szer lenyirom.

máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Idén 2x nyírtam eddig. Nem kell hetente 0.5 cm-t visszavágni, csak kisül, és semmilyen virág sem nő meg benne. Én amikor vágom, akkor is viszonylag magasra hagyom, és a kis növésű vadvirágokat is igyekszem meghagyni benne (meg pár foltban meghagyom a magasabbakat is, ahol nem zavarnak) Nekem nagyon sokféle vadvirág és fűféle van benne, és amellett, hogy szépek, hihetetlen illatot árasztanak:D
máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De unom. 5 ezer négyzetméteres udvarom van. Szinte egy egész nap rámegy a fűnyírásra és a kaszálásra.
máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 L.. István ***** válasza:
56%
De, inkább szívnám, mint vágnám.
máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

600 m2-es telekre építkeztem, -ház, -terasz, -térkő és marad 300 m2 füvem. Heti 30 perc az életemből. Ebbe már a gépet is elmostam, a kutya szart tovább tart össze szedni.

Nekem ez a 300 m2, mindenre elegendő, nem gazdálkodok, nem veteményezek, csak élvezem. A kutyák elvannak rajta, a gyereknek elférnek a cuccai: homokozó, medence stb., grillezni és bográcsozni bármikor lehet, persze idő függvényében. Nincsenek a nyakamon a szomszédok, ebben az utcában nincsenek iker házak.

máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem unom, alig nyírjuk. Sőt, ősszel, meg tavasszal a leveleket sem szedtem össze, csak összehúztam a fa alá az állatoknak télre és tavaszra, most már majdnem lebomlott. Nem is gazoltam, csak a nagyobbakat szedtem ki. Ha már nagyon nagy a fű, lenyírom, de van, hogy csak sarlóval csinálom meg. Nem használjuk a kertet, had legyen úgy természetes állapotában. (Nem igénytelen, még mielőtt.)
máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én imádok füvet nyírni! Szerencsére vannak is jó nagy területeim ahol kiélhetem magam. Teljesen zen állapotba kerülök és sokat tudok elmélkedni közben.
máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De kezdem, viszont csak telek egyelőre, ha majd ház is lesz, akkor azért majd robotfűnyíró lesz.
máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Evente levagtam 4x, oszt joccakat.
máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem kellett még sokszor vágni.

Március, Áprilisban alig volt eső.

Most majd lehet hetente

máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!