Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel mossam fel a parkettát,...

Mivel mossam fel a parkettát, hogy ne hagyjon rajta nyomot a cipő?

Figyelt kérdés
Most költöztem új albiba, és az előszobában mindig csupa fekete csík lesz a padló, ha megcsúszik rajta a cipőm... ami pedig gyakran előfordul, mivel ott veszem le és húzom fel. Szóval elég bosszantó a dolog, mert rondán néz ki, és csak radírral tudom leszedni a nyomokat. Van valami tippetek, hogy mivel kéne bekennem a parkettát?
2010. nov. 1. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A cipővel lehet valami, nekem sosem csinált még ilyet egyik sem. A helyedben inkább szőnyeget tennék oda, vagy valami nagyobb lábtörlőt, és azon venném le a cipőm.
2010. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

igen az a cipőtől függ.

cseréld le azt

2010. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor máshol miért nem hagy csíkokat a cipőm? Direkt kipróbáltam:S
2010. nov. 4. 20:28
 4/5 anonim válasza:

Mert a parketta olyan anyagú, sokkal érdesebb, mint más felület, ha viasszal lekened, vagy olajjal, esetleg nem hagy rajta foltot, de az már hogy néz ki...

A cipő hibája, egyszerűbb, ha nem mész cipővel a parkettára.

2010. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zseniális ötlet ez a parkettaolajozás, nem a cipő fogja majd meg a parkettát, hanem a feje, ahogy szétmegy rajta, amikor hanyatt esik.
2010. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!