Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Parkettát hogyan tudnám...

Parkettát hogyan tudnám fényessé varázsolni, milyen szert ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

én egyszerű, olcsó samponnal mosom föl a parkettát, és a falépcsőt is.

a sampontól szépen fénylik.

eleinte domesztost is tettem a vízbe, de nagyon matt lett tőle.

szóval csak sima sampon.

2011. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen padlófényesítő szerrel. Nekem most valami olcsó gagyim van, de ez is tökéletes, csillog-villog. Egyszer érdemes négykézláb végigmászni és bedörzsölni vele a padlót, utána már csak elég a felmosóvízbe tenni.
2011. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen ez a gagyi,amitől csillog-villog?
2011. okt. 3. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Tesco gazdaságos padlóápoló. Teljesen jól fényesít, csak az a baj vele, hogy elég büdös, szóval amikor először végigkeni vele az ember a padlót, utána érdemes két napig szellőztetni :D

Vagy venni egy kicsit drágábbat, ami illatosított. Végül is mind ugyanazt tudja, egy viaszos réteget képeznek a padlón, ami fényes. Régen elvileg méhviasszal csinálták uyganezt, de azért az kicsit drága mulatság lenne.

2011. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!