Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Tesco szórólapján az van,...

A Tesco szórólapján az van, hogy október 29-november 4-ig. Akkor még holnap is érvényes, vagy csak ma?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 07:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Helló!

Ha matematikai alapot veszünk elő remekül lehet látni, hogy egy zárt intervallumról beszélünk miszerint 4-ig tehát November 3. 23:59-ig érvényes az akció.

Ha azt írják, hogy pl. Nov.1-2-n akció akkor a 2-án is tart a kedvezmény. Remélem segítettem.

Üdv.

2010. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Hülyén írtad le előző,november 4. éjfélig tart az akció. 5-étől kezdődik az új akció...
2010. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Ki beszélt itt 5-éről? A 4-ig neked nem sugall valami olyasmit hogy semmi köze az 5höz? :D
2010. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Annyi,h péntektől van mindig új akció,és az előtte lévő akció tart 4-iég,csütörtök éjfélig tart, te agyas:D
2010. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Az megint egy másik dolog, hogy a tesco-sok meg te is elvan tájolva a fogalmakról, de normális helyekre ha bemész 4-én, merthogy azt láttad hogy 4-ig van akció azt fogják mondani, hogy tegnap már vége volt a kedvezménynek.

Igazság szerint ha 4-én is akarnak akciót azt kellene kiírniuk, hogy x-től 5-ig... és ebbe nincs benne az 5-e.

Mindenesetre én azt javaslom a kérdezőnek ha van ideje menjen be ma, vegye meg amit szeretne, és holnap kérdezzen rá mert ez egy érdekes dolog.

2010. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi Mindegyőtöknek!Ha tudok, mindenképpen elmegyek ma, de kicsi az esélye:S
2010. nov. 3. 09:11
 7/15 anonim ***** válasza:
4-én éjfélig tart, majd, amit te legközelebb látsz, hogy 5-étől, az viszont nem kezdődik el 5-én 00:00-kor, csak reggel hatkor!
2010. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az újságban található árak 4-én még érvényesek, tehát ha nem sürgős akkor nem muszáj ma (3-án elmenned vásárolni). Annyiból ajánlom viszont, hogy előbb menj, mert a termékek csak a készlet erejéig kaphatók, lehet, hogy amiért indulnál, már 29-én elfogyott. Akcióváltás mindig péntekenként van, kivéve ha pl. egy hétvégi ünnep bekavar pl. a múltkor október 23-a, akkor csütörtökre esett az akcióváltás mert 23-a péntek volt. Egyébként szerintem (bár ez csak tipp, azért van így megfogalmazva a tól-ig, mert így a biztosabb hiszen ha most pl. úgy lenne, hogy 5-ig (4-e éjfélig) az sokakat összezavarna és 5-én is azon az áron akarnának vásárolni ami csak éjfélig volt akciós. Akkor pedig menne állandóan a balhé, szóval így tutibb. (egy teszkós dolgozó)
2010. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2010. nov. 3. 16:04
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, az akció tartott még ma és sikerült megvennem, amit annyira akartam:)
2010. nov. 4. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!