Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Minden tipusú új szőnyegnél...

Minden tipusú új szőnyegnél érvényes az, hogy kb 1 hónapig nem lehet porszívózni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2011. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam, hogy tömörödnie kell a szálaknak, mert különben elkezd hullani.
2011. jan. 25. 12:22
 3/10 anonim válasza:
A kész szőnyegeknél, és a vastagabb padlószőnyegeknél van un. száltömörödési idő. Ez 2-3 hónap, használattól függően. Ekkor veszi fel a szőnyeg a végleges vastagságát, tömörségét. Ha folyton porszívózod mindíg visszalazul, és nem lesz tartós a tűzés/csomózás. Várd ki. Addig kisseprű, max. gyenge fokozatú porszívó.
2011. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
MARHASÁG!!!! csk nyugodtan de azért ésszel xD (:
2011. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hyberna válasza:
Erről a száltömörödési időről én is hallottam, először azt hittem hülyéskednek. Gondolom a szőnyeg nem 2 forint volt, így én várnék a helyedben.
2011. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi ugyan rég vettünk szőnyeget, de amikor piszkos lett, mindig kiporszívóztuk. Nem lett azóta se semmi baja.
2011. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a kézi csomózású perzsa szőnyegekre igaz. A mostani, gépi készítésű szőnyegeket nyugodtan porszívózhatod az első naptól fogva. Ha nem vagy biztos benne, hogy milyen típusú szőnyeg, nézd meg az árcédulát! :)
2011. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenesetre óvatos leszek. Ez kézi csomózású, viszont nem perzsa. Shaggy tipusú, viszont mégsem a klasszikus, a szálak nem fonalszerűek, hanem kb 2 centi szélesek, toll formájúak.
2011. jan. 25. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi novemberben vettünk a Diegoban kész szőnyeget. Azt javasolták, ne porszívózzuk 3-4 hétig a szálak tömörödése miatt. Lehetőleg csak söpörjem. Azt hiszem, 3 hétig tudtam várni - kisgyermekünk van...
2011. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ikeás ugye? akkor csak nyugodtan de finoman am mindeggyiket lehet csak finoman
2011. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!