Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A ferjem papucsanak a belselye...

A ferjem papucsanak a belselye forditott borbol van es nagyon budos lett, mivel tudnam megtisztitani es szagtalanitani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

belseje. a fordított bőrt meg velúrnak hívják, ha eddig nem tudtad volna.


vedd rá a férjed, h mosson lábat, és akkor nem lesz büdös a papucsa.

2010. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! hipós vagy domesztoszos / jó tömény/ ronggyal alaposan dörzsöld a belsejét és hagyd kiszáradni.

utána ecetes ronggyal is csináld meg ugyanezt.

minden cipőnek , papucsnak lehet szaga, ezen nem kell senkinek sem kiakadnia.

lehet kapni speciális cipőszagtalanító sprayt is.

üdv.

2010. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Erdelyi vagyok es tudod,nalunk forditott bornek hivjak mert nem vagyunk taposok.Es hidd el nekem, hogy nem azert van mert nem mos labat, hanem mert eleg sokat hasznalta mar es lett egy erdekes szaga, amit szeretnek eltuntetni.

Amugy meg nem tudom, hogy az ilyen kocsogok mit keresnek az oldalon, azert van, hogy kerdezzunk es normalis valaszokat adjunk egymasnak.

2010. júl. 1. 14:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolonak, koszonom a valaszat!
2010. júl. 1. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni cipőszagtalanító sprayt, amivel be lehet fújni minden használat előtt a papucs belsejét. Illetve lehet érdemes lenne a érjednek lábdezodort használni.

Az első válaszolónak: nem csak a mosatlan láb lehet büdös! Amikor 12 órákat dolgoztam zárt bőrcipőben, nekem is volt szaga a lábamnak....

2010. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar haszanal labdezodort.
2010. júl. 2. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!