Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bogaras/kukacos liszt miatt...

Bogaras/kukacos liszt miatt mi mindent dobjak ki? És hogy takarítsak?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mi volt benne, párom látta és kihajította, annyira nem is voltam rá kíváncsi. Komolyan tefiltertől elkezdve mindent ki kell dobni? Van egy csomó bontatlan panírmorzsánk meg minden... most akkor valószínűleg mindenben van már?
2010. nov. 13. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

A liszt miben volt? Mert elvileg valami zárt tárolóban...

Én csak kidobom belőle, kimosom és megy bele az új liszt. Még sose volt emiatt semmi másban se semmi. A mellette lévő tárolódobozokban lévő cuccokba nem tud átmenni...

2010. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
előzőnek: arra nem gondoltál hogy az eredeti papírzacskóban volt?.. Amúgy én a biztonság kedévéért mindent kidobnék :S Ha egy valamit nem dobsz ki akkor lehet hogy abban volt és tovább szaporodik és az új dolgokban is lesz.
2010. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy nagy fémdobozban, de nem zár légmentesen. Így be volt szőve, vagy mit mondott. :O
2010. nov. 14. 00:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszermoly fertőzés a lepkéi barnásak csikokkal azokat kell elpusztítani mert van olyan moly ami a papírzacskót rágja ki de van olyan ami a műanyagot is és belepetézik.Az üzletben is megfertőződhet vagy a raktárban.
2010. nov. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Hát, annak idején nekünk csak a lisztbe mászott bele valami időnként. Nagymamám babérlevelet tett a zacskók alá :)

Az élelmiszermoly meg egy alattomos dög, gyakorlatilag bárhová bejut, az agyamra megy, valahol mindig van, esküszöm elél még műanyagon is (a lepke már nem rág, csak a kukac). Én nem dobom ki azt amiben nincs nyoma, csak azt amiben van. Lehet kapni ilyen csapdát, ami vegyszer mentes.


[link]

2010. nov. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!