Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha van gőztisztítód, szoktál...

Ha van gőztisztítód, szoktál felmosni?

Figyelt kérdés
Nem a kis kézi gőztisztítóra gondolok, hanem ami úgy néz ki, mint egy porszívó. Takarítógépem van, néha egy kalap alatt megcsinálom vele a porszívózást-felmosást. Most gondolkodom gőztisztító vásárlásán, mert több mindent lehet vele takarítani, és két kisgyerek mellett a fertőtlenítés sem utolsó szempont. Vélemények, tapasztalatok?
2010. nov. 19. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Megvettem, kipróbáltam, elajándékoztam.

Egy kalap sz@rt sem ért.

2010. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Apumék nem rég vették, és szerintem jó, csak több véleményre lennék kíváncsi. Az övék 3150 wattos. Persze nem volt olcsó. Én nézegettem teszen, vaterán 2200 wattosakat. még gondolkodom rajta. Kis kézim már van, a vízkövet az is szépen leszedte a csempéről.
2010. nov. 19. 18:25
 3/6 anonim válasza:
Pont ma kaptunk egyet, majd holnap kipróbálom és este írok kommentet h. milyen...egyébként 2350 W-os
2010. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várom!
2010. nov. 19. 18:45
 5/6 anonim válasza:

Megvolt a próba:)

A porszívó része elég erős volt.

Gőzzel próbáltam szönyeget tisztítani, nem sok sikerrel.

Járólapfelmosás gőzzel: ez nem volt rossz

Fürdőben penészesedni szokott a fúga a párától, ott nem vitt le többet, mintha kézzel takarítottam volna, bár ez kényelmesebb. És ha már ott voltam a fürdőben kipróbáltam azt a fejet amivel az ablakpucolást javasolják, de a tükrön, egész jó lett.


Ahogy az árát nézem nagyon nem éri meg( [link] )irreális ez az ár. max. 15 ezret adnék érte..

2010. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtál!
2010. nov. 21. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!