Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Laminált padlót lehet Domestos...

Laminált padlót lehet Domestosszal felmosni? (kisbaba miatt)

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ha nem teszel túl sok Domestos-t bele, akkor lehet.
2011. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kisbaba miatt egyáltalán nem ajánlott a Domestos. Főleg ha kúszik. A szobában úgyis csak por van, azt sima vízzel fel tudod szedni, de ha a domestost nyalogatja adott esetben, az nagyon nem tesz jót neki. Vegyétek le kinn a cipőt és moss fel forró vízzel napi egy-két alkalommal. Akkor tiszta is lesz, és a babád sem érintkezik ilyen erős vegyszerrel.
2011. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2-al értek egyet, gyakori felmosás, kis ecetet tehetsz bele, nem lesz foltos.
2011. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Van klór mentes domestos általános tisztítószer,ami fertőtlenít is, a bacikat meg miegymást nem árt eltüntetni,de a klórt tényleg kerülni kellene.
2011. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Visszaszívom,amit írtam,a többieknek van igaza.
2011. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat!
2011. jún. 28. 10:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék, hogy a Domestos már csak azért sem ajánlott, mert a lakásotokban elvileg nincsen túl sok baci, beteg nem lesz tőlük, annyi meg amennyit összeszed kell az immunrendszer kialakulásához. Por, piszok ne legyen, ez a lényeg.
2011. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden eddigi válaszoló a babára koncentrált, csakhogy a kérdés -legalábbis én így értelmezem- a laminált padlóra irányult, márpedig azt nem lehet mosni. Ködnedves feltörlés az amit elbír anélkül, hogy tönkremenne. Ami a baba védelmét illeti: sűrűbben takarítsunk mint a baba érkezése előtt tettük, de kimondottan fertőtleníteni csak a csecsemő használati tárgyait, ruhácskáit kell. Azokat is kifőzéssel, nem pedig vegyszerekkel. Utcai cipőt már a bejáratnál célszerű lecserélni ha van gyerek a háznál, ha nincs. Következő lépés a szappanos kézmosás, majd az utcai ruhát is cseréljük tiszta otthonira, mielőtt a babával foglalkozunk. Se több, se kevesebb és nem lesz gyakori vendég az orvos.
2011. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Primabalerina: én mindig mosom a laminált padlót, mégsincs semmi baja. Csak ott van baja, ahová kifolyt víz és nem vettük észre időben, azt beszívta. Ezért koncentráltam csak a babára. Lehet mosni a laminált padlót, csak ésszel.
2011. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

MaxSan nevű cucc fertőtlenít, de klórmentes. Vagy nézz szét az Amway háza táján, biztos találsz kedvedre valót. Vagy használj mosogatószert, az jobban oldja a koszt, mint az ecet, és ugyanúgy foltmentesen szárad.


Én személy szerint egy kevés mosogatószert oldanék fel egy vödör forró vízben, azzal mosnék fel, azon túl hetente egyszer fertőtlenítővel is. Nem jó streil helyen nevelni a kicsit, de az sem lenne a legjobb, hogyha valami betegséget szedne össze.

2011. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!