Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógép vásárlás előtt...

Mosogatógép vásárlás előtt álok segítene valaki?

Figyelt kérdés
Na az a helyzet ,hogy keskeny kellene mindenféle képen most kinéztem a zanussi zds 105 ill. zds 105s -típusú mosogatógépeket és fogalmam sincs hogy milyen meg azt is néztem ,hogy maradékhős a szárítás ez mit jelent és milyen ez a fajta szárítás... még arra is kíváncsi vagyok,hogy milyen a mostani mosogatógépetek márkája és ,hogy meg e vagytok vele elégedve. előre is köszi!
2010. nov. 29. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez függ attól is, hogy mennyit szánsz rá. Ha kicsivel többet is hajlandó vagy, én mindenképp a Bosch-t javaslom. Nagyon megbízható, szépen mosogat.
2010. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Bosch van, 13. éve. Szerelő még nem látta (kopp-kopp)És igen, elégedett vagyok, a mosógép után az emberiség 2, legáldásosabb találmánya!!

A maradékhős szárítás azt jelenti, hogy a végefelé nem fűt a gép, hanem a saját forróságát használja szárításra, ami a vízmelegítés után marad.

2010. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is bosch van :) Eddig meg vagyok vele elégedve :)
2010. nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!! bárok mé válaszokat!
2010. nov. 30. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:

A Zanussit az Electrolux csoport gyártja, és ha a boltban belenézel, semmiben nem tér el az Elecrtulux, AEG és Zanussi gépek belseje, valószínűleg semmi gond nem lesz vele.

Nekem csak most lett hogy az új lakásba költöztünk,szerintem van vagy 10 éves a gép és a márkájáról sem hallottam soha, de neve alapján német gép, és úgy mosogat mint egy csoda, bár valószínűleg nem A+ osztályú :)

2010. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Electrolux, nagyon szeretem!
2010. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem 9 terítékes Indesit van 2 éve.(4 tagú a család)Napi 1x mosogatok,elég energiatakarékos.(a számlákon ezresekben látszik)

Meg vagyok elégedve maximálisan.:)

2010. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Nekem kézimosógépem van 40 éve és nagyon bevált,mosogatás elött még ebédet is főz.
2010. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! a zanussinál maradok mert hallottam h az aeg electrolux zanussi szinte ugyanazok
2010. dec. 2. 20:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem Bosh van 10 éve, nem volt még szerelőnél, nagyon bevált.
2010. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!