Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használsz fehér ruhához való...

Használsz fehér ruhához való mosószert színesekhez?

Figyelt kérdés
Élénkebb lesz a ruha / hamarabb kifakul / nem változik semmit?
2010. dec. 15. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindent egy fajtával mosok. A fehéreket szoktam házi vagy vanish szappannal bedörgölni, beáztatni. Ami nagyon makacs folt, azt meg Cloroxos vízbe áztatom!
2010. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert a kifejezetten fehér ruhákhoz való mosószer fakítja a színes ruhákat. Nem azonnal, de pár mosás után szemmel látható a változás. Viszont színeshez való jó minőségű mosószerrel szoktam fehér ruhát is mosni, legfeljebb öntök mellé egy kis vanisht vagy hasonló, de olcsóbb márkájú fehérítőt, folteltávolítót. Tehát "visszafelé" működik.
2010. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fehérhez és színeshez is a hozzá való mosószert használom. A fehér tartalmaz fehérítőt, és fakítja a színeket. A színes élénken tartja a színt, de nem fehérít. Nem használok külön fehérítőszert, hogy azzal mossam a fehéreket. Mindegyikhez a megfelelőt, nekem ez vált be.
2010. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 15. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!