Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tönkrement a fűtőszál? Ma...

Tönkrement a fűtőszál? Ma mostam a ruhákat (Fagor gépünk van) és amikor kiszedtem őket, a ruhák nagyon hidegek voltak.

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Csak az öblítővizet nem melegíti a gép és most nagyon hideg a víz amit a gép enged.
2010. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
pont ugyanez a problémám, csak én már mosás közben is megállítottam, kinyitottam (felültöltős) és a 95fokos mosásnál is langyoskás volt csak a dob. szerintem elvizkövesedett a fűtőszál. holnap indítok egy vizkőoldós, esetleg ecetes mosást, hátha, de nem reménykedek. szerelő lesz a vége...:-(
2010. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tönkre megy a fűtőszál a gépben az azt is jelenti hogy nem tud le futni a program. Ugyanis amikor fűt...

azt addig "teszi" míg 40-60-95C°(programnak megfelelően) fokos nem lesz a víz. Ezt a gép érzékeli azaz tudja hány fokos a víz,de azt már nem hogy elszakadt a fűtőszál. Amíg ezt vízhőfokot nem éri el, nem lép tovább a program kapcsolója,magyarán sosem lesz vége annak a mosásnak,ha csak tovább nem tekerik kézzel a kapcsolót.

2010. dec. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem ment tönkre mert ahogy előttem is írták nem lép tovább a programkapcsoló és sosem jár le a gép azért voltak hidegek a ruhák mert most hideg van és nagyon hideg a víz
2010. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lehet igazatok van, de ahogy írtam én mosás közben is megállítottam és akkor sem volt meleg a dob. de akkor miért mos annyira rondán a gépem???
2010. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!