Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás után tönkrement a...

Mosás után tönkrement a kendőm. (Képpel) Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Itt távoli nézet:

[link]


Itt látszik hogy mi a baj:

[link]


Ez egy arab kendőnek nevezett holmi. Majd 2.000 fityinget adtam ki érte. :S 40 fokon mostam ki, a többi ruhával együtt. Azok a fekete szálak mintha egyszerűen meglazultak volna rajt, és teljesen összegyűrődött az anyag. Próbáljam vasalni? Segíteni fog rajt?


2011. febr. 21. 00:19
 1/5 anonim válasza:

megpróbálhatod kivasalni de szerintem sokat nem fog segíteni. gondolom volt címke rajta, megnézted mielőtt bedobtad a mosógépbe? lehet hogy nem szabadott volna kimosni sem csak kézzel.

mindenesetre ha kivasalod akkor tegyél alá is és rá is egy törölközőt vagy valami mást, közvetlenül ne vasald mert lehet hogy több kárt okoznál. és előtte vizezd be az anyagot ha nincs gőzölős vasalótok.

2011. febr. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeket tilos centrifugázni, mert ez történik. Nézd meg, hogy milyen módon lehet vasalni.
2011. febr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vasalással nem sokat érsz el. Az alapanyag ment össze,a fekete szálak nem.

Max. annyit tehetsz,hogy a szálakat egyenként áthúzgálod a visszájára.

2011. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Messziről nem néz ki olyan gázosan. Max. legközelebb jobban odafigyelek hogy hogy mosom. :D

Mentek a pontok.

2011. febr. 21. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezeket csak kézileg lehet mosni.
2011. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!