Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki tudna ajánlani nekem...

Ki tudna ajánlani nekem munkát otthonra? Borítékolás, átírás, urlapo kitoltése vagy valami ilyesmik.

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:

sok ilyen hirdetés van, de mind átverés.

nagyon vigyázz ezekkel, és soha ,de soha ne fizess semmiért. Se kezdőcsomagért,se szerződésért.mert átverés.

2011. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak gondolj bele: például átírás - pláne kézzel - kinek kell manapság? Van másológép meg számítógépes szofver melynek segítségével perszonalizálva nyomtatsz ki bármilyen szöveget. Tehát úgy hogy a neveket egy adatbázisból fogja venni a szoft és a szövegben több helyen feltünteti így szemeskedési érzetet keltve. Sokszor viszont van benne baki, mint pl.: Tisztel Kovács Jánosné úr! Ma már ez nem kell, csak egy átverés s általában azok veszik be akik technikailag baromira tájékozatlanok.

Gyöngyfűzés - egy erre való gép elkészít fél óra alatt néhányszáz méter fűzött gyöngyöt ennek te nem tudsz konkurálni.

Kicsit drágább másológépek ha "finalizerrel" vannak felszerelve kinyomtatják a borítékra a címet és be is csomagolják a belevalót. Sokkal hamarabb mint te képes lennél ezt megtenni.

Gondolod megérné ezeknek a cégeknek hogy fizessék a postaköltséget hogy eljuttassák hozzád a papírt+borítékot+adatokat s te majd lehet 2 hét múlva visszaküldjed megint csak postán?

Á nem, ébredj fel ez csak átverés.

2011. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* Na, baki itt is lett szemeskedési=személyeskedési akart lenni.
2011. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mihez értesz? A húgom például németről fordít brosúrákat. De mondjuk felsőfokú némettudása van.

Ma már nem kapsz ilyen munkát nulla tudással. Viszont kábé mindenféle tudással találsz otthon végezhető munkát. Csak ehhez tudni kell, milyen irányban kéne keresgélned.

2011. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Titkárno voltam 7 évig,most anyaságin vagyok,de kell a pénz,és bármilyen munkát elvégeznék itthonról.
2011. jan. 11. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma Magyarországon a kajára meg a saját maguk kényeztetésére költenek legtöbbet az emberek! Ebben kell kitalálni valami ujjat valami egyedit. Felháborító hogy mellék állást kell anyasági mellett keresned....engem nagyon kiakaszt. Lassan albán körülmények között fogunk élni mi Magyarok itt EU szívében!
2011. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!