Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen akkumulátoros álló...

Milyen akkumulátoros álló porszívót vegyek?

Figyelt kérdés
A sima porszívót macera előszedegetni, az elektromos seprű meg szerintem semmire sem jó...
2011. jan. 12. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Az akkumulátorostól se várjál sokat! Legalább is teljesítményben és élettartamban.
2011. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 menta34 ***** válasza:
Nekünk egy pár éves 30eFt-os Electrolux van, illetve volt ami nyeles és a közepe morzsaporszívónak kivehető - akkunak annyi lett, 3 szervízből 2 szerint nincs hozzá aksi, a 3. meg valami 16e-ret mondott. Amúgy szerintem újkorában se volt nagy szám, szívóereje alig, ami miatt valamennyire hatékony az a forgó kefe része amivel kvázi felseper.
2011. jan. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jo semmire. Az akkumulator kb egy evig ujratoltheto. (Ha szerencsed van) Ennyi a garancia is ra.
2011. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az Elektroluxot kisbaba mellett mindennap használom, a vezetékes porszívót csak hetente egyszer veszem elő. Nekem nagyon jó szolgáltatot tesz, pláne amikor még hason kúszott mindenfelé. Járólapon és padlószőnyegen is használom, folyamatosan töltőre van kapcsolva, szerencsére eddig semmi problémánk nem volt vele.
2011. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ne vegyel akkumulatorosat, hanem allo poszivokat lehet kapni vezetekeset is.
2011. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi már elfogyasztottunk 2 electrolux ergorapido akksis porszívót,többet nem veszünk.Fél év alatt tönkre megy az akkumulátora.Az oka az,hogy sima kínai "ceruzaelemes"van benne asszem 8-10 db.A cég már rájött,hogy itt nagy probléma van,mert most adták ki a legújabb verziót(kb 80.000 Ft lesz nálunk) amibe csrélheő lesz az akkumulátor. www.takaritas1995.hu
2013. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!