Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyibe kerülnek kb a mágnese...

Mennyibe kerülnek kb a mágnesezhető edények?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam ha indukciós főzőlapot szeretnénk venni a konyhába akkor ahhoz külön mágnesezhető edény készlet kell. Tudja valaki hogy ezek kb mennyibe kerülnek vagy hogy tényleg nagyon drágák e? Ja és hogy az ilyeneket hol lehet beszerezni?
2011. jan. 12. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a "mágnesezhető" a lényeg, hanem az, hogy fém legyen!

Az aluminiumfazék sem mágnesezhető, de az indukciós lapra jó. Bármilyen fémedény megfelel, nincs különleges előírás.

2011. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint az indukciósra nem jó más edény,csak a speciális. Az pedig igen drága.

Kérdezd meg a boltban,ahol venni akarod a főzőlapot. Ott biztosan megtudják mondani. (Gondolom van hozzá használati utasítás is)

2011. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem vettük meg, pont azért kérdezem. Azt hallottam hogy nagyon drága,de ugye kinek mi a drága. Ez a baj hogy konkrétumot nem mondtak.
2011. jan. 12. 22:23
 4/5 anonim válasza:
Szia!Rendes régimódi fazék is jó rá! Ezt az előadáson mondták! A lényeg, hogy a mágnes vonzza!
2011. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Indukciós főzőlapunk van otthon. Nem kell speciális edény, fogsz egy bármilyen mágnest, ha tapad, akkor jó lesz. 20éves fazék is teljesen jó nálunk is.
2011. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!