Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki? Hol...

Hogyan kezdjek neki? Hol vásároljam meg az alapanyagokat? És mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon kreatív voltam.Imádok rajzolgatni,adventi díszeket,koszorúkat készíteni,verset íri,stb. Most szeretnék itthon gipsz maszkokat készíteni.Már utána olvastam,hogy miket kell vásárolnom,de a maszk formát,amire majd öntök,nem tudom hol vehetném meg!Vidéki vagyok,vannak errefelé papírboltok,van a közelben Tesco és Müller is,ahol sok minden van.Hol lehet ilyet kapni?És mennyibe kerül kb?A festéknek mi a speciális neve,amivel majd ráfestek?
2011. nov. 4. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó ötlet, de a fodrász-kellék szaküzletekben lehet kapni olyan fejet, amire a fodrászok a kész parókákat ráhúzzák. Ha egy olyat veszel, és a gipszből annak segítségével készíted a nyers maszkot?
2011. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz ötlet,de az szerintem drágább,mint ha vennék egy kiöntőformát.De nem tudom mennyibe kerülhet!
2011. nov. 4. 16:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy meg szerintem arról lefolyna!Olyan lekk,amibe önteni lehet!
2011. nov. 4. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!