Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől olyan jó illatú a ruha?...

Mitől olyan jó illatú a ruha? Már annyi féle öblítőt próbáltam, az olcsótól a drágáig, de száradás után mindig elillan az illat.

Figyelt kérdés
Másnak meg olyan kellemes illatú a ruhája.
2011. jan. 18. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Kék lenor :D Nekem ez az ami nagyon bevált :D
2011. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Ez engem is érdekelne.

Vettem aukciós oldalon gyerekruhákat, és még hetek múlva is éreztem az illatát. (Túl nagy lett pár darab, így elraktam, nem mostam ki rögtön.) Mikor kivettem a csomagból, az egész ház illatárban úszott. Pihe-puha is volt, pont mint a reklámban.

Azóta se tudtam megkérdezni, vagy kideríteni, mivel mosta, csak próbálkozom. :(

És semmitől se marad olyan tartósan illatos a ruha.

Minden nagy márkán túl vagyok.

2011. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mosópor is számít Ha arielt, vagy persilt használsz akkor jó illata van a ruhának. De az is lehet hogy meg szokta az orrod azt az illatot és te nem érzed,de más érzi a jó illatot.
2011. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg megszoktad a szagát.

Én nem használok öblítőt, mert kényes a bőröm, az öblítő meg allergizál, Ariellel mosok és a végén a nagy részét ecettel közömbösítem. Így egy kicsit megmarad az Ariel illata.

A szekrénybe meg időnként fújok egyet parfümmel. Így végül is olyan illatúak a ruháim, mint a parfümöm.

2011. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
A szárítás mikéntje a lényeg. Szellős, de meleg helyen kell szárítani a ruhákat, tehát nem egy levegőtlen helyiségben vagy nyáron kint a napon. A cél, hogy minél rövidebb idő alatt száradjanak meg, mert minél tovább tart a szárítás, annál kevesebb illata marad a ruháknak. Én félidőben, mikor már látom, hogy a felső fele megszáradt a ruháknak, meg is szoktam őket fordítani.
2011. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

én folyékony dreftet használok, iszonyat jó illatúak lesznek a ruhák.

bár tény, hogy a saját ruhád illatát nem érzed annyira mint másét.

mondjuk az is közrejátszik, hogy nekem kizárólag 100% pamut cuccaim vannak, azokban jobban megmarad az illat, valamint nagyon jó a fűtés, 1200as a centri, szóval gyorsan is száradnak.

2011. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
a férjem az arieltől úgy kipattogott, hogy alkohollal mosogattam a bőrét reggel este utána meg a 4e Ft-os receptes gyógyszertári krém, az összes ruháját meg ágynemű törölköző mindent át kellett mosnom, azóta Dreft sensitive Silan sensitiv öblítővel isteni baba illata van, mellesleg a gyerek cuccait is így mosom... üdv
2011. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

én arielt használok a fehérekhet a színeshez meg TOMI vagy DOSIA és kék lenor

nekem a mosópor mindegy mindennek ugyan olyan erős és jó illata van

a világoskék lenor

vagy a summer, a citromsárga

a többi nem olyan jó

egy ideig coccolinoztam imádom azt is, de az nem olyan erős illatú:)

2011. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem már a lenor sem vállt be,főleg a parfümös szarok,de a silán sensitiv igen vagy abból a citrom sárga,ja és a coccolinó narancssárga is tök jó,de ne vegyen senki az új silánból ami nagyon halvány kék dobozos mert az egész család allergiás lett tőle.amúgy meg hígitják az összes mosoport öblítőt és egyik sem olyan mint régen
2011. jan. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

20:50

Ezért kell az ecet. A mosószer lúgos, az ecet savas, a kettő gyönyörűen közömbösíti egymást. Így nem marad semmi vegyszer a ruhán.

2011. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!