Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit javasoltok nekünk mosogató...

Mit javasoltok nekünk mosogatógép ügyben? Most tervezzük vásárolni.

Figyelt kérdés

Eddig 2 en voltunk, most van egy 14 hónapos gyerkőc, plusz egy pocaklakó, szóval lassan 4 en leszünk, viszont nem főzök minden nap, max heti 2x átlagban, de van hogy csak 1x

(kifőzdénk van, onnan hozzuk a kaját)viszont tányér evőezköz sok van, többet is elhasználunk egy nap


szégyen-nem, én gyűjtögetős vagyok, azaz 2 naponta mosogatok(persze sokszor minden nap, de az kb 6 tányér, 2-3 pohár, evőezközök)


Természetesen ha 4 en leszünk, szeretnék többet főzni,meg ugye a babáknak is néha külön kotyvasztok:)

Turmix, gyümölcscentrifuga

és nem utolsó sorban utálok mosogatni:)))


Szóval árakat sem nagyon tudok, méret bármekkora lehet beépíthetőt gondoltam, de melyik márka és hány terítékes?

A gyűjtögetésből kiindulva, sejtem előre, hogy ezt is 2 naponta indítanám el


2011. jan. 19. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
12 terítékest vegyetek, valami márkásat, azon belül mindegy. Ma már ezek nagyon jók, nekünk is négytagú családot szolgál ki. Sokat költöztünk, mindenhol volt mosogatógép, így Fagort, Siemenst, Boscht, és Indesitet is próbáltam már, jelenleg Elektrolux van, azzal is meg vagyok elégedve nagyon. Ami teljesen mindegy, hogy hány különböző programja van, mert akikkel beszéltem, mindenki 1 max 2 félét használ.
2011. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nektek akkor is elég a kicsi szerintem, ha négyen vagytok. Nincsenek fazekak, mert ritkán főzöl, a sok kanál pedig kis helyen is elfér. Viszont én mosogatógép ügyben a drágább, jobb elven vagyok, szóval szerintem érdemes beruházni egy drágábbra, mert az olcsóbb nem mosogat normálisan még minőségi tablettával és sóval sem (tapasztalat). De nektek tényleg nincsenek ilyen odaégett fazekak, szóval lehet, hogy egy olcsóbb is megteszi. Az árak... Szerintem 40.000-től vannak felfelé. De az interneten biztos találsz árakat. De én egyébként jobban szeretek kézzel mosogatni, az a biztos. :-)
2011. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a 12 terítékesre szavazok, a Bosch elég jó ár-érték arányban szerintem.

Azért is jó a nagyobb, mert egy csomó mindent bele lehet tenni, aminek addig a tisztítása iszonyú macerás volt, például bordás kuglófsütő, vagy a tűzhely rácsa. Na meg mert amikortól a gyerkőcöd nagyobb lesz, ipari mennyiségű egyéb edényt fogsz elhasználni.

És igen, ilyesmiket is egyszerűbb bepakolni a gépbe, mint gyümölcscentrifuga, gáztepsi, húsdaráló. De ezek általában igénylik a helyet.

2011. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi, a választ én is a nagyobbra gondoltam, mert hely bőven van, (pénz 50-60ért gondoltam)illetve a nagyobb gépbe nem baj ha kevesebb a cucc mint ha a kicsibe nem fér el semmi és nem is mossa akkor el, nem?


használtan vennétek?

2011. jan. 19. 13:34
 5/6 anonim válasza:

szia! nekem 2 éve van mosogatógépem (aeg márkájú). amikor vettük, szakember javasolta a 12 terítékest és igaza volt. én sem főzök minden nap, mégis megtelik :)

2 éves és 1 éves gyerekeim vannak...

nagyon szeretem, a barátnőm szerint a mosogatógép a jó házasság titka :)

2011. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 éve van egy Fagor márkájú. Még mindig kifogástalanul működik, bár a felső polc rácsáról lejött egy helyen a festék és onnét indulva elkezdett szétmaródni, és az ajtó is lejjebb nyílik, mint új korában (ugyanis anya egyszer megbotlott az ajtóban és hanyatt ráesett). 2, legfeljebb 3 programot használunk, meg az időzítést, ha este kapcsoljuk be (ne akkor zúgjon, amikor elaludni próbálunk és így még kellemesen melegek az edények reggel).
2011. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!