Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen természetes tisztítósze...

Milyen természetes tisztítószerrel tudom takarítani az elektronikai eszközöket?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok a tisztítószerek többségére, így sok más helyen pl. a fürdőszobában ecetet használok. De ecettel nem fújhatom le a tv-t :) Van más hasonló tisztítószer, mint az ecet, ami jó?
2011. jan. 20. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A TV-t is le tudod kicsavart ecetes ruhával törölgetni, akkor nem áztatod el, de sok szennyezösdést spiritusszal (alkohol), ha erösebben piszkos, akkor mosószódával vagy mosószappannal is lehet tisztitani, (szintén benedvesitett és kicsavart törlövel), de a gumikesztyüt ebben az esetben ne felejtsd el.
2011. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenhol mikroszálas törlőkendőt használok, sima vizzel. Semmi vegyszer. Persze kivétel a fürdő-WC...
2011. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mikroszálas kendök viszont igen erösen karcolják a felületeket, ezért nem célszerü mindenhol és sokszor használni ezeket.
2011. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de én egy sima vizes ronggyal takarítom ezeket a dolgokat. Egy régi lepedőt vágtam szét, és tökéletes. Tévénk mondjuk nincs, de ha a számítógépre jó, akkor a tévére is, gondolom. Ha nem éltek valami rettenetes körülmények között, akkor nincs rajta olyan szennyeződés, amit vegyszerezni kéne...
2011. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!