Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen tisztítószerrel tisztít...

Milyen tisztítószerrel tisztítjátok a kádat? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Új házba költöztünk és a kádon van mit "csiszolni". Vízköves, de nem használt eddig semmi, amit eddig próbáltam. Ecettel, szódabikarbónával, Ultra Savó- val Cillit-tel, Cif-fel is próbáltam de semmi nem változott. Még csak nem is halványult a vízkő. Mit ajánlanátok ezek után? Ti mivel tisztítjátok a kádatokat?
2011. jún. 6. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
milen szinű a kád és a fajtája?
2011. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Viccen kívűl a kóla nagyon jó vízkő oldó.
2011. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos vízkő? Nem lehet, hogy a korábban használt vegyszerek "felmarták" a felületét? Mert akkor semmivel:-((
2011. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A háztartási sósav hatásos. Csak azonnal jól le kell mosni a kádról.
2011. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LN09 ***** válasza:
Én Frosh ecetes tisztítót használok. Gyönyörűen leszedi a vízkövet és nem marja szét sem a kádat, sem a csapot, sem a kezemet!
2011. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs felmarva a felület, mert van ahol látszik a kád /lemezkád/ eredeti színe, ami fehér. Meglátszik hogy meddig volt benne engedve a víz. Mikor megdörzsölöm a szivaccsal tisztításkor akkor világosabb lesz és csillog a kád, de hiába csinálom hetente a tisztítást akkor sem lesz tisztább, és már nem tudom mit próbáljak ki hogy legyen vmi látszata annak hogy tisztítom a kádat.
2011. jún. 7. 22:09
 7/9 anonim válasza:
sósavat neki!!!(ha valóban vízkő)
2011. jún. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Domestos zero-val!Vagy valamilyen wc tisztítóval!Olcsóbb mint a cillit bang!Hatásos,arról nem is beszélve hogy gyors.
2011. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én drótszivaccsal kapartam le a vízkövet, most olyan, mintha új lenne :) (előtte borzasztó állapotban volt) Először próbáld ki, h nem teszi-e a tönkre a felületet, és ha nem, akkor hajrá :)
2011. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!