Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudnám kitakarítani a...

Mivel tudnám kitakarítani a sütőt, hogy újra szép legyen?

Figyelt kérdés
Hiába próbáltam eddig bármivel, még mindig vannak rajta odaégett, fekete foltok, de ugyanígy vagyok a tepsivel is, egyszerűen nem jön le róla. Mit csinálok rosszul?
2011. jan. 29. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Hideg zsíroldó? Persze szigorúan gumikesztyűben!
2011. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Sóval próbáltad már? A tepsibe tegyél sót, áztasd egy darabig, utána forrald fel benne a vizet, és már pucolhatod is. Ugyanígy járj el, ha szódabikarbónát használsz.
2011. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
50%
citromosvizet forraljálbenne
2011. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Sütőbe hideg zsíroldó, tepsit pedig úgy ahogy az előttem szóló írta. A hideg zsíroldót nem lehet edényekre de ez rajta van a flakonon.
2011. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Zsíroldóból is Well Done, kegyetlen erős, nehogy beszippantsd én vagy fél órát fuldokoltam, de olyan a sütő mint újkorában (lomiztuk).
2011. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
gőztisztítóval
2011. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eddig is a hideg zsíroldóval próbálkoztam, de nem jött le minden. Köszönöm a többi lehetőséget.
2011. jan. 29. 15:28
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha zsíroldóval pucolod meg, akkor tuti lejön!

Hagyni kell egy kicsit rajta, mi étterem konyháján is ezzel pucoljuk meg, pedig ott aztán van minden!!!

Fújd be, hagyd rajta 10 percig és lejön!

Elötte nem vizezd semmivel, csak ezt fújd rá!

Ez a Well Done a legjobb, a gumikesztyűt is szétszedi!

2011. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A hideg zsíroldóval úgy szoktuk:

Először kihúzzuk a tűzhely kivehető részeit, hogy minél könnyebben hozzáférjünk (régi tűzhelyek eléggé szétszedhetőek).

Aztán a szennyes részre fújunk a cuccból úgy, hogy minden koszra jusson. És így hagyjuk egy ideig, hogy dolgozzon az anyag.

Majd jól átdörzsöljük, és ha még van rajta kosz, akkor oda újra spriccelünk, dörgöljük, hagyjuk hatni, dörgöljük...

Le jön így minden, csak IDŐ+türelem kell!


Még valami! Mi kertes házban lakunk és kivisszük a gáztűzhelyet az udvarra, ott jobban elviszi a szél a mérget... (Ritkán, kb 1-2 évente csinálunk ilyen zsíroldós tisztítást, hétköznap csak egyszerű mosogatószerrel...)

2011. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Én is a Well DOne-t ajánlom, de nehogy belélegezd, mert megfulladsz, ennyit nem ér a sütő tisztasága :=). Brutál erős, csak gumikesztyűvel pucolj!
2011. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!