Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnám szagtalanítani...

Hogyan tudnám szagtalanítani a hűtőm belselyét?

Figyelt kérdés
Boltban lehet kapni különféle szagtalanítót de én házilag szeretném megoldani,ha tudtok ilyet.
2009. febr. 9. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Pakolj ki a hütöböl mindent, elötte kapcsold ki , és mosd ki alaposan tisztito szer segitségével alaposan. Nézd meg mit raksz vissza a hütöbe, mert lehet van romlott étel,ital és az ookozza a kellemetlen szagott!
2009. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Kimosás után ecetes vízzel is mosd át a mélyhűtőt is. Utána kipróbálhatod, hogy szódabikarbónát beteszel a hűtőtérbe egy tálkába, állítólag elveszi a szagokat. (kb egy evőkanál)
2009. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Nehogy vegyszeres vízzel mosd ki a hűtőt! Utána előfordulhat, hogy nem tudod rendesen "kitakarítani" a szagot, és az ételek átveszik a vegyszer szagát. Csak szódabikarbónás vizet használj.
2009. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
van a zoneclubon egy takarítós műsor ami most már a viasaton is látható, ott a tényleg nagyon koszos hűtőre is az a javaslat, hogy: végy fél citromot kissé kapard ki a belsejét és tölts fel háztartási sóval és tedd be a hűtő felső polcára. garantált siker
2009. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Én domestos-os kendővel szoktam kitisztítani a hűtőt. Szagtalanítónak pedig kis tálkába kávézaccot rakok és rácsavarok egy citrom levét.

2009. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagymamámtól tanultam és bevált:egy darab szén kis tálkán elveszi a szagokat.De megelőzésképpen mindent be kell dobozolni,csomagolni.
2009. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a munkahelyen rendszeresen van aki bentfelejti a kajáját hosszabb időre, és néha bizony majdnem kimásznak a dolgok. Bevált, hogy egy kis tálkába őrölt kávét tettünk a hűtőbe.
2009. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
86%
én szódabikarbónát teszek a hűtőbe egy kis bögrébe.Nekem bevált,de a kávé is jó
2009. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Az én hűtőmmel azt csinálhattam amit akartam, naponta tiszítottam már a végén, minden kaja friss volt benne, mégis büdös volt. Aztán vettem bele a 100Ftos boltokban kapható hűtőszagtalanítót. Azóta semmi baj vele.
2009. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
68%

Időnként szelektálni kellene a jó és a romlott ételeket!

De ha ez nagyon időigényes,kimosás után legyen egy fél citrom mindig a gépben.

Könyvajánló:Házi praktikák

Hasznos tanácsok a háztartásban

2009. febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!