Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnék penészt eltüntet...

Hogyan tudnék penészt eltüntetni a falról?

Figyelt kérdés

Nyáron mindenképpen le kell festeni, mert nagyon csúnya, fönt a plafonnál isa sarokban,meg lent a szekrény mögött is zöld a vörös(!!!) fal.Addig valaki tudna valamit ajánlani, hogy ne nézzen így ki?Diszperzittel lett lefestve most először, azelőtt mésszel volt.

Hallottam az Ultra Szavóról.Használta már valaki?


2011. febr. 6. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom mi a neve, de a rossmanban vettem. direkt penészre. Zöld permetezős flakonban van. Ráfújod a falra és egy idő után (kb.fél óra vagy annyi sem) eltűnik a penész. Pont ma fújtam le. De jól szellőztess ki utána, mert erős szaga van. kb.800ft.
2011. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én Ultra Szavót használok, nagyon jó. De az után is nagyon ki kell szellőztetni, nagyon erős szaga van. Én ajánlom.
2011. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, én használtam már.Nagyon jó, de nem tartós.

Attól függ mennyire penészes, bizonyos idő közönként ( pl egy hónap mulva) meg kell ismételni.

Ha meszelésre kerül sor, akkor olyat vegyetek, ami penészedés gátló.A fürdőbe is ilyet szoktak használni.

2011. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Addig míg nem leltem rá erre a penészölőre, domesztoszt használtam.
2011. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hú te :D ezt muszály veled megosztanom

már 3. szorra akad meg ezen a kérdésen a szemem, mert olyan fáradt vok hogy a penészt már olvastam ezeknek : pénz, pénisz, pecsét és ezután "a falamról"


xD


bocsi de nem hagyhattam szó nélk

2011. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Penészedésgátló mész, ez nagyon jó :D

Kérdező: egyelőre fújd ilyen szerekkel, aztán kaparjátok le a diszperzitet, mert attól penészedtek (vízzáró plusz tökéletes táptalaj a penészgombáknak). Aztán sima normális mésszel meszeljétek le. Ebből nem létezik olyan, hogy penészgátló, pontosabban ha ezzel a dumával akar több pénzt kicsalni belőletek, nyugodtan hagyjátok ott, a mész ugyanis önmagában fertőtlenít, tehát megöli a gombacsírákat, és hipp-hopp el fog tűnni a penész.

2011. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Háromnegyed rész hipó egynegyed rész víz, össze kevered és lefújod, hogy folyjon a falon nem kell törölni elfog tűnni esetleg meg ismételheted. Az olcsó hipó megteszi.
2011. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát szépen is néznék ki, ha pénisz lógna a falamon :)
2011. febr. 7. 19:13
 9/11 Pippike válasza:
Hypó:-)
2011. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Knauf penészölő, spriccelős flakonban van. Miután lekezelted, figyelj oda arra, hogy a helyiséget, ahol előjön, rendszeresen szellőztesd, ha lehet ne teregess gyakran ruhákat, és rendesen fűts be, mert a penész a hideg, nyirkos helyeket szereti.
2011. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!