Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy ne legyek ilyen rendetlen?

Figyelt kérdés
Próbálok rá figyelni, de egyszerűen nem megy. Öntudatlanul is oda dobálom a cuccaimat ahova éppen sikerül. Amikor próbálok összepakolni, negyed óra után ideges leszek és nem tudom tovább folytatni. 20/L
2011. febr. 12. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy ideges leszel felnött nő vagy anyuci futt utánad a porszivoval vagy mi.
2011. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is rendetlen vagyok, nem érdekel. Ha valakinek nem tetszik, rakodjon el. A zseni átlátja a káoszt, tudod.:D
2011. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
15%

Na igen,épp ez a gond a mai fiatalsággal.

Mert 10-12 éves korodtól nem szoktattak a házimunkára!

2011. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Összepakolsz és direkt rakd a helyére a dolgokat. Azt hiszem a normális emberek így szokták
2011. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 éves nő létemre nem mindíg tartok rendet.Nem direkt,így alakul.Aztán egyszer csak megunom és rendet rakok.Ez havonta egyszer be is következik.Én is a zsenis mondást szoktam alkalmazni.Nem attól lesz valaki normális hogy rendet tart.Attól még lehet ápolt,jellemes egyenes igaz ember.Ilyesmin pont csak a szürke emberek akadnak ki.
2011. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Cory Rose ***** válasza:
Én is szétdobálom néha a cuccaim de napi 1x azért rendet rakok, mert én meg a rendetlenségtől leszek ideges. Meg ha órákat kell pakolni/takarítani, attól is, ezért jobb inkább gyakran, de kevesebbet pakolni.
2011. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
mindennek alakíts ki egy fix helyet. ha a ruháidat dobálod szét, akkor tegyél a szobádba egy szennyeskosarat, ha a tisztákat nem teszed el, annak egy másik kosarat, ha meg mindenféle izé van örökké a földön, akkor vegyél egy ládát és abba dobd a cuccokat. próbáld magad rendre szoktatni, másképp nem megy... én is sokáig rendetlen voltam, de ez akkor változott, amikor utaztam körbe európán és más emberek szennyével kellett együttélnem. rájöttem, h ő is az enyémmel él, így azonnal rendbe vágtam a dolgaimat...
2011. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Én rendetlen vagyok, de ez felszínes, mert ugyan elsőpillanatra nagyon rumlisnak tűnik a szobám,de 15 perc alatt pedáns rendet rakok benne.

De sokszor ez azért is kialakul, mert a szülő bénázza el, most komolyan!!

Nekem anyu mindig elpakolt helyettem, közben meg vezsekedett velem.

És hiába mondtam, hogy ne tegye, el fogok pakolni a magam ritmusában. Amikor majd gyerekem lesz és -remélem- lesz saját szobája, tőlem lehet benne kupi, csak időnként rakjon rendet, takartania is kell, nem fogom helyette megcsinálni.Ha nem teszi x napig, akkor majd kitalálok valami büntetést. Mert rendre is nevelni kell, de teret is kell adni neki.

2011. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Az ellen, hogy NE légy rendetlen? Az ellen egyszerű tenni: mindent szét kell dobálni és máris ELLENE tettél, hogy NE légy rendetlen.
2011. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
sokszor sikerül nekem is szétdobálnom a ruháim. csak azon kapom magam , hogy jól le vagyok bаszva. asszonykám hiába mondja hogy jó lenne ha mindennek helye volna. és hiába érvelek , hogy a dolgok helye a szobámban van.
2011. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!