Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lakkbenzin szagot mivel lehet...

Lakkbenzin szagot mivel lehet eltávolítani a ruhákból?

Figyelt kérdés

Sajnos ragasztófoltos lett egy drága szabadidő alsóm, és lakkbenzinnel próbáltam belőle kiszedni. Sajnos nem jött ki, viszont már 3x mostam ki egymás után mosógépben, sok mosószerrel és öblítővel, de így is bűzlik a lakkbenzin szagtól :( Azokkal a zoknikkal, amikkel együtt mostam. :( Most kiraktam az erkélyre, hadd száradjanak, fagyjanak ki. Ha még mindig büdös lesz, akkor kuka.


Vagy van erre valami praktika, ötlet? A szabadidő gatyát nem sajnálom már, hiszen nem jött ki a folt belőle így sem, de azt a sok zoknit igen.


2011. febr. 16. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak a szag maradt benne, ecetes vízzel öblítsd át.
2011. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötletnek tűnik :) Még a teraszon áztatja a havas eső, nem hoztam be, de este behozom őket, hogy megszáradjanak :)
2011. febr. 17. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!