Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan távolithatom el a...

Hogyan távolithatom el a vastagon ráégett étolajat az edényekről?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Kólával!Öntsd bele a kólát melegitsd fel hagyd egy kicsit állni és törüld ki!
2009. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom,hogy az ede´ny ajjára gondoltál.

Fújd be zsíroldóval,hagyd 5-10 percig majd dörzsikével,aztá szivacsal mosd le.Nekem bevállt.

2009. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2009. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Só és ecet keverékét tedd bele, hagyd ázni egy kicsit (a nyitott ablak nem árt), aztán mosogasd el. Ez nemcsak tisztít, hanem fertőtlenít is. És sokkal környezettudatosabb, mint a vegyszeres megoldás.
2009. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

én a palacsinta sütővel vagyok ugyanilyen bajban...

nekem semmi nem segített...

2009. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A hideg zsíroldó nagyon jó, én azzal szoktam az odaégett olajat leszedni. Befújod, pár percet rajta hagyod, aztán csak le kell törölni. Ha elsőre nem lesz tökéletes, akkor meg kell ismételni, de le fog jönni.
2009. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én MR.Muscle tűzhely tisztitóval szoktam tisztitani ha nem jön le folyékonysúrolóval.
2009. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Mint már előttem mások is írták, hidegzsíroldóval nagyon szépen le lehet tisztítani az edényekről a ráégett zsírt, csak egy pár percet várni kell, miután ráfújjuk az edényre. Attól függ, hogy mennyire égett rá, esetleg többször is meg kell ismételni.
2009. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A mosogatógép csodát művel. Olyan szerrel mosogat, ami a kezünket szétmarná, így tudta néhány bögréről a gyári festéket is lemosni. Amikor megvettük, a serpenyőnk pár mosás után újjászületett.
2009. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Basszus! Mosogatógép kell ide! :))) Biztos nagyon jó lehet a hatásfoka, de hát nem mindenkinek van mosogatógépe. A gépbe való mosogatószer lesz a tuti! Milyen szert öntesz bele?
2009. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!