Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan és mivel kitakarítani...

Hogyan és mivel kitakarítani a szőnyeget nincs szőnyegtisztítógépem?

Figyelt kérdés
Vanish, háziszappan, tesco-s nektek mi vált be. Kaptam 1 szőnyeget és lenne rajta mit takarítani de fogalmam sincs mivel kezdjek hozzá.
2011. febr. 24. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs a közeletekben szőnyegtisztító? Ha elég "koszos" és nem túl nagy, akkor szerintem érdemes beadni. Nálunk négyzetméterben van meghatározva az ára.

Esetleg kölcsönzőben is szoktak szőnyegtisztítót bérbeadni.

2011. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ultrás ecetes habbal, gyökérkefével, vagy körömkefével, alapos porszívózás után. Ettől szép üde színe lesz. Ne túl vizesen csináld, hogy meg tudjon száradni, különben bepenészedik.
2011. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vanish szőnyegtisztító por.Csak erős porszívó kell hozzá.
2011. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én így szoktam: Diegoban vettünk szőnyegtisztító adalékot,ez jó gépi és kézi tisztításhoz is.

Rakok egy kis vödör langyos vízbe 4 kupakkal,és sima mosogató szivacs dörzsis felével körkörös mozdulatokkal sikálom a szőnyeget.Meg van az eredménye,bár nálunk kb két hetente muszáj a kandalló miatt(bárcsak lenne pénzem kazánra) meg nagy szálú szőnyeg van,azt viszont imádom,és így tisztán lehet tartani.

Vagy pl.éppen tegnap fogyott el a diegos lötty,így sima ariel mosóport oldottam fel meleg vízben és így álltam neki a már említett módon.Jó lett :-)

2011. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!