Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ZABÁLÁS. Ha ma egész nap...

ZABÁLÁS. Ha ma egész nap ettem és mind mind sz*r kaját. Csokit tejberizs pizza szendvics stb. kb 2000-3000 kcal-t és ha holnap nem eszek semmit akkor jobb lesz? ettől most kövér leszek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, ha holnap nem eszel semmit, azzal nem érsz el semmit. De megteheted, hogy könnyebb ételekkel segítesz a szervezetednek a sok vacakot kiüríteni, pl tarthatsz gyümölcs-zöldség napot, vagy salátanapot. Ennél kegyetlenebbnek nem érdemes lenni, mert az éhezéstől nem fog jobban ürülni a szervezetedből a cucc (sőt... nehezíted a dolgát az anyagcserédnek).

Úgyhogy egyél nyugodtan, csak kímélő kajákat, és igyál sok folyadékot.

2011. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja, és egy ilyen naptól nem leszel kövér, de ha rendszeresen csinálod, akkor nem fogsz fogyni.

Mellesleg ha ilyen szénhidrátéhséged volt, akkor át kellene gondolnod a szénhidrátbevittelt, lehet, hogy megvonod a szervezeted a szükséges mennyiségtől. Reggelente nyugodtan egyél szénhidrátot, így nem tör rád a nap hátralévő részében farkaséhség. Pl péksüti esetleg, vagy kenyérfélék olyankor mehetnek, napközben lemozgod.

2011. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szóval ha holnap csak salátát eszem és vizet iszom rengeteget akkor úgymond érezhetem magam jól és nem ilyen kövérnek.:D
2011. jan. 20. 18:33
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi.


igen eléggé megvonom magamtól.

nem csinálom rendszeresen.két napja eszem ilyen durván csokit.!!

és most eldöntöttem 2 napig zöldség utána normális fogyókúra.

2011. jan. 20. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 virslis croissant, 3 tejszínes kávé, tejfölös csirkepörkölt, Mars csoki, 6 Spar étcsokis vajas keksz, 2 banán, és nem vagyok dagi, és ennyi ...
2011. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első kettő komment gazdája vagyok:

oké, csak ne legyél éhes, ne koplaltasd magad, attől leáll az anyagcsere. A töldségtől könnyebbnek fogod a gyomrod és magad is érezni, jót fog tenni egy kis tisztítás :)

2011. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én sem vagyok kövér.

165 cm vagyok és 52 kg

50re szeretnék fogyni.már 2kg-t leadtam


csak szerdán és ma rám jött ez és rosszul érzem magam.

de holnapra akkor ezt a zöldségnapot folyadékkal beiktatom.


ha van még valami tipp étkezéssel kapcs elfogadom.(:

2011. jan. 20. 18:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, ne hülyéskedj már!

50 akarsz lenni és ezért még kínzod is magadat?

Én vagyok a 150 centimhez 50 kiló, neked ez k..va kevés a 65 kilódhoz képest!

2011. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ne legyél hülye


3 centivel vagyok magasabb nálad,55 kiló vagyok és HÍZNI szeretnék vagy 5 kilót


(csak sajnos nem hizlalnak a hizlaló kaják sem)

23/N

2011. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Káposzta leves diéta. Neten megtalálod. Egy hét Neked elég. Én három hétig csináltam meglehetősen nagy. elszántsággal, és 5 kg ment le.
2017. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!