Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megéri ennyiért takarítani?

Megéri ennyiért takarítani?

Figyelt kérdés
Irodán dolgozok, a takarítónőnk felmondott. A főnököm megkérdezte tőlünk belsősöktől, hogy elvállalná e valaki nap végén a takarítást vagy vegyen fel ismét egy külsőst. Én igent mondtam. 30ezer Ft-ot fogok kapni, minden nap tovább maradok, céges autót kapok. Szerintetek ez jó összeg? Mert fogalmam sincs, hogy más mennyit kereshet. Köszönöm.
2011. márc. 21. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ, mennyi óráról van szó.


Egyébként a mai világban az ember nem válogathat. Jól fog jönni az a plusz 30 ezer forint.

2011. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány irodát kellene takarítanod? Mennyi idő lenne ez még pluszban naponta?
2011. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi, de én az ellenkezőjét mondom: szerintem nem.


Persze ez attól is függ hogy mit kell csinálnod: ha csak a szemeteseket kell kiüríteni, konyhába kell rendet raknod ...stb, akkor miért ne, de ha már a wc is benne van és a többi nyalánkság...hát ez nem hangzik túl jól...ez olyan mintha lefokoznád magad és nemsokára wc-s néni lesz a neved.


Bár nem tudom hogy hogy állsz anyagilag, de ha én rosszul állnék, akkor sem vállalnám el. Persze úgy igen, ha más munkahelyén takarítok, de az hogy a sajátomon pucoljam a wc-t mások után.... inkább nem.



Na jó meg azért sok függ a munkatársaktól is, és attól is hogy mennyire tudod majd betartani illetve betartatni a kollégáiddal a munkaidő végén lévő takarítást?! Hisz lehet kiömlik a kávé a konyhában, te éppen ügyféllel vagy és kiszólnak hogy menj be töröld fel a kiömlött kávét... milyen az már, nemde?

2011. márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Mi általában 10-12ezret fizetünk a takarítónőnek, kb. max 4 órát szokott takarítani, és ez egy olyan 60négyzetméteres lakás-iroda.
2011. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Naponta kb. 1 óra lenne szerintem. Nem nagyok az irodák. Minden nap felmosni, szemétürítés, mosogatni, meg hát stb.. ami épp van, polc törlés (de azt nem fogom minden nap) Szerintetek? Igazából a főnökömmel lehet beszélni, ha azt mondanám, hogy 40.000 akkor sztem azt is megadná, de nem akarok pofátlan lenni, mert tényleg nem tudom, hogy mennyit szoktak kapni ilyen munkáért az emberek.
2011. márc. 21. 10:41
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és igen, hát ebbe a WC is beletartozik =/
2011. márc. 21. 10:42
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Tehát nagyjából 1500 Ft-os órabért kapsz érte, plusz céges autót.


Szerintem ezzel jól jársz, nem nagyon szoktak 1000 Ft fölött fizetni a takarítónőnek, nemhogy még kocsit is adjanak neki.

2011. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most simán elvállalnám, ha adódna ilyesmi, nagyon kéne a pénz.
2011. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Simán elvállalnám, főleg ha 1 óra alatt megoldható. WC pucoláshoz meg ott a gumikesztyű, nekem nem jelentene akadályt.
2011. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
megeri,vallald el
2011. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!