Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem szeretnek a mai...

Miért nem szeretnek a mai lányok mosogatni?

Figyelt kérdés
Bármikor elutazunk több napra, senki sem szeretne mosogatni.. miért is nem? :D
2011. ápr. 5. 16:19
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Én 20 éves vagyok, és nagyon szeretek mosogatni. Jó meleg víz alatt, jó minőségű mosogatószerrel és egy jó kis szivaccsal bármikor mosogatok bármennyit. :)
2011. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Jaj kedves utolsó, várlak sok szeretettel! :)

Bár megjegyzem nekem semmi bajom alapvetőleg a mosogatással.

Nem várom meg míg össze gyűlik, hanem mindent használat után gyorsan folyóvíz alatt elmosok, így nem kell a zsíros lötybe nyúlkálni.A nagy lábast, tepsit pedig amíg az egyebeket elmosogatom, addig berakom a kádba, engedek bele forró vizet, amikor az aprókkal végeztem, kiöntöm a leázott lötyit, átdörzsölöm szivaccsal és le öblítem a zuhanyrózsával. :)

Így egyáltalán nem undorító, és nem megerőltető a dolog.

2011. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Milyen zsíros lébe? Folyó vízzel mosogatok, nem kell semmiféle lébe nyúlkálni.


Igazából nekem nincs bajom a mosogatással, addig nem szerettem míg otthon az egész családra nekem kellett mosogatnom, a nagy edényeket is, meg lábosokat, mindent, de mióta elköltöztem ez a probléma is megoldódott, nem főzök/sütök, szóval csak tányérokat, poharakat meg evőeszközöket kell kb mosogatni, az meg semmi. :)

2011. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

miért, kéne szeretni? van akinek ez a hobbija?

te miért nem mosogatsz, nem szeretsz? :)

az új lakásban itt maradt a konyhába építve egy mosogatógép, a legcsodálatosabb dolog a világon.

2011. ápr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Na, az anyósomnak a mosogatás a hobbija!Az a gond, hogy nem szemüvegben csinálja, s amikor nálunk teszi trutyis, vagy zsíros marad a lábas, ráadásul benne hagyja a hideg zsíros lét a mosogatóban, s abba nekem kell belenyúlnom, ha hazaértem.Fúj, gusztustalan!Én ezért azt utálom, ha helyettem csinálja valaki, pedig én is megcsinálnám.
2011. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
0%

Szomorú hogy ezt olvasni hogy zsíros lé meg izé...fúj...

meg ott a mosogatógép!

ha meg teheted persze, de azért nem mindenkinek telik ilyenre....

Persze mert hülye műkörmöt kell rakatni már 13-14 évesen..!

20 évesen meg azt sem tudják sokan miből áll húsleves!!!!!!

Nem kell megvárni amíg tele lesz a mosogató!

Ráadásul annál jobb nincs amikor rend van és tisztaság, persze néha lehet lazulni nem én vagyok a konyháért, de gyorsan folyó vízben elmosogatok és kész. Megjegyzem három pasira főzök, a férjem és két kamaszomra, tehát tőlük nem sok segítségre nem számíthatok e-téren :-) bár párom néha megteszi!!!!...de én mindig váltogatom mosogatószerem más illatút veszek és kicsit ez feldob mikor az új illatot kezdem meg.

32/L

2011. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek mosogatni de ha rendet akar az ember akkor megcsinálja.A férjem is bármikor neki áll ha úgy látja nekem más dolgom van ,vagy csak azért mert kedveskedni akar!:)
2011. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én szeretek! :))


14/l

2011. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

a műköröm épp hogy jó mosogatáshoz, mert akkor nem ázik szét a körmöd és nem töredezik le a lakk :)

viccet félretéve én magamnak is tudtam néha annyi mosatlan termelni hogy kétszer tele lett a mosogató, de eszembe nem jutott volna mosogatógépet venni, míg nem "kaptam" egyet. mindenesetre már nem válnék meg tőle, annyira szerintem luxusnak sem számít már, inkább mosogatógép 80 ezerért mint tv meg okostelefon kétszer ennyiért, én ez utóbbiakat tartom luxusnak meg hülyeségnek :)

2011. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Érdekes módon a mosogatásról a mai lányok jutnak eszedbe!

Hogy is van ez?

Valamelyik válaszoló pedig azt mesélte, hogy régen minden lánynak kellett tudni mosni-mosogatni-vasalni.

Nem igaz. Nagyanyám 78 éves korában halt meg, életében nem lógatta bele a kezét mosogató és mosóvízbe, és nem is vasalt. Volt neki Katója, meg Mariskája. (És mégsem nézték le!)

2011. ápr. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!