Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek a kerámia...

Mi a véleményetek a kerámia mosógolyóval kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Őszinte, minden részletre kiterjedő választ várok olyanoktól, akik használják, vagy használták.
2011. ápr. 19. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
A barátnőm vett egy ilyet egy kiállításon pár éve, ahol "az év termékeként" értékesítették. Én már akkor szkeptikus voltam, hogy nem fog tisztítani. Lehurrogott, hogy nincs igazam, azt mondták neki, hogy szuperül tisztít. 1 hónap alatt elszürkültek a ruhái (a kosztól), vissza is vitte.
2011. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 2 hónapja csak ezzel mosok, öblítő helyett ecetet és mosóparfümöt használok és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ráadásul még alig koptak el a benne lévő golyócskák, nagyon úgy tűnik, hogy kb év végéig ezt fogom tudni használni. Az első hetekben valami undorító trutyi jött le mosáskor a mosógép belsejéről, utánaolvastam: a vízlágyító hatás leoldja a rárakódott vízkövet és mosószer-maradványokat.
2011. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!