Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ingből hogyan szedjem ki a...

Ingből hogyan szedjem ki a penész foltokat?

Figyelt kérdés
Van egy fehér ingem és kb 1 hónapig egy szatórban felejtettem és bepenészedett. Hogyan tudnám kiszedni belőle a leghamarabb? Segítsetek lécci!
2009. márc. 7. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem probáltam,nem tudom,de én kimosnám ecetes vizben,majd levegőn,napon megszáritanám.
2009. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ez nem sok minden ötlet:S pedig nagyon nagy szükség lenne rá.
2009. márc. 7. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként nem köti meg a koszt,mert a mosogépet is átszoktam mosni ecettel,és beleteszem a konyharuhákat,amik utána tiszták.Tudod mit?Dobd ki a ruhádat a f...ba.Nem érdekel a lepontozás.
2009. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ecet a penész ellenszere.Sajnálom,hogy nem tudod.Észre kelltt volna venned,hogy egyedül én vettem a fáradságot és irtam,mást nem érdekel annyira sem kérdésed,hogy utána nézzen.Ezt a hang nemet ezen az oldalon nem igazán engedhetnéd meg magadnak.Csak magadat minősitetted.Légy boldog az ingeddel.
2009. márc. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek!!!

Nem volt szándékomban megbántani :S

Igazad van , sajnálom télleg.

KÖSZÖNÖM HOGY SEGÍTENI AKARTÁL ÉS MÉGECCER ELNÉZÉST !

2009. márc. 9. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!