Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Házimunka

A kérdés

Kávéfoltot hogy tudok kivenni fehér vastag szövet blézerböl? A baleset szomba este történt akkor 2x kimostam ariel folttisztitoval és perwol fehermosoval külön a foltra is tettem de csak halványolt mit tegyek?

2011. máj. 2. 09:55  Privát üzenet  

A válaszok
Állítólag a citromlé jó rá.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2011. máj. 2. 10:11 Privát üzenet
napietus nevű felhasználó válasza:

szerintem vidd el tisztítóba, ne kísérletezz otthon tovább, nehogy tönkretedd az anyagot.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2011. máj. 2. 10:13 Privát üzenet

Szerintem is vidd tisztítóba, ha még hordani szeretnéd.

Off:

A sok háziasszony isteníti ezeket az ariel meg hasonlók, akkor mégsem olyan jó? még jó, hogy nem vettem.. Érdekes, nem?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2011. máj. 3. 05:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

elvittem. azt mondtak szerintük felesleges tisztoba adnom joszándékbol mondjak mert azt nem garantálják hogy kijön a folt. és szerintük ez farmerszerü anyag nagy baja nem lehet de a felelösséget nem vállaják. esetleg még házi praktikák? Az ariel folltisztitó nem vitte ki pedig sokat tettem rá

# 4/4Időpont 2011. máj. 3. 09:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mivel mossam fel a laminált parkettát? Vettem kimondottan arra való felmosót, be is tartom az adagolást (pronto), de amikor megszárad, mégis tiszta fehér csíkos a parketta
Hogy lesz egy rózsaszín / színes ruhából vakítóan fehér, vagy legalább valami ahhoz hasonló. Gondolom, hogyha csak beleteszem hypo-s vízbe, akkor nem sokat segít. Van valakinek valami tippje?
Napokban a badláson találtam régi könyveket amiket mikor kinyitottam volt amelyikben egy-két nagyon apró (1mm-es) kis bogarat találtam ilyen halványsárgás fehér színe volt milyen...
Mitől lesznek fehér csíkok a sötét színű nadrágon mosás után? Hogyan lehet ezeket eltüntetni?
Miért hagy a vasaló fehér nyomot a gyűrődéseknél, mintáknál?
Konyhámat 2 napja ellepték apró fehér kukacok, mik lehetnek azok és honnan jönnek? Mindent kipakoltam és megnéztem. Főleg felfelé másznak a plafonra.

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Házimunka rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!