Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » PÓKTALANÍTÁS! Na de hogyan,...

PÓKTALANÍTÁS! Na de hogyan, hosszútávon?

Figyelt kérdés

Úgy értem, alapvetően tiszta és rendezett a lakásunk. Mégis, ma elhúztam a számítógép házát, és akkora fekete szőrös pók volt ott hogy váááá! A hálója ugye nem látszódhatott, mert az asztal eltakarta.Pedig én mindig porszívózók, pókhálótlanítok, kirázom a szőnyeget, a járólapot felmosom gyakran...

Igyekeztünk anno szellősen berendezni a lakást, nincs agyonzsúfolva, de most megőrülök a tudattól, hol lehetnek még ilyen pókok. Végig porszívóztam minden zegzugot.

Melyek a kritikus területek, mit ellenőrizzek gyakran?

Köszönöm, pókfóbiás vagyok!


2011. máj. 4. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú, részvétem :D Vegyél Raid mászórovarirtót és fújd be vele a szobád, de ne csak úgy tessék-lássék módjára,hanem akár a teljes flakont,majd rárd be az ajtót,ablakokat és menj el otthonról. Mármint hogy ezt olyankor csináld meg,ha 1-2napig mellözni tudod a szobahasználatot. jól szellöztess ki majd utána!! Nálam ez vált be, mindegy egyéb csak arra volt jó,hogy zavarodottan másztak mindenfelé én meg majd meg örültem.megpusztulni persze nem akartak. A raid amúgy tényleg jó. otthon a teraszon is elkezdtem fújkálji,aztán meg sikítva rohantunk,akkora kaszáspók-esö lett :D
2011. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk iszonyat sok pók jött be a lakásba,ezért vettem egy konnektorba dugható pókriasztót .Azóta elvétve ha találok a lakásban .

[link]

2011. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is porszívóval szoktam irtani őket :D

egyébként ez azt jelzi, h száraz a lakásotok. ennek örülj legalább :D

2011. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20.32.

Köszi a linket, amint tudok én is beszerzek egy ilyet és remélem a szongáriai cselőpók ellen is hatásos lesz, mert sajnos hozzánk bemerészkedett egy ilyen "kis" édes jószág is, ami nem mellesleg hazánk legnagyobb pókfajtája és ennek megfelelően még védett is.

Váááááá, még most is kiráz a hideg ha rágondolok.

Így néz kis: [link]

2011. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálunk az állatok addig védettek (azok is amik "hivatalosan" védettek)amíg a kertünkbe be nem mennek!!!

XD!

2011. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!