Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kint szoktátok hagyni a...

Kint szoktátok hagyni a mosogatószert a mosogató mellett, vagy elteszitek a szekrénybe?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindíg a mosogató mellett van, nem nyitogatom a szekrényt, ahányszor elmosogatok valamit.
2011. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam csinàlni, hogy van egy kis müanyag edénykém és abba teszek mosogatószert és vizet. Ezzel többször tudok mosogatni. A mosogatószert igy csak 1-2szer veszem elõ naponta.Engem zavarna, ha kint lenne a mosogatószer.
2011. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A kis edénykét nem szoktad fellökni, kiborítani véletlenül? :)
2011. máj. 5. 20:53
 4/16 anonim ***** válasza:
Kint van, de általában áttöltöm szappanadagolóba, ikeás fém, elég jól néz ki, szóval nem zavaró ha elöl van..
2011. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem szoktam feldönteni és nagyon praktikusnak tartom.
2011. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindig kinthagyom. Igazából én még sosem jártam olyan háztartásban, ahol mondjuk a szekrényben lett volna.
2011. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mindig kint van a mosogató mellett. Ez nem rendetlenség. Miért nyitogatnám állandóan a szekrényt?

A tálkás módszert nem igazán értem? Mennyivel esztétikusabb,mint a flakon?

2011. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mosogatógép van,a tabletta a szekrényben. :-)
2011. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én eleinte próbáltam azt csinálni, hogy beteszem a szekrénybe, de mivel otthon anyuéknál megszoktam, hogy kint van, így gyakran megfeledkeztem róla, hogy eltegyem, ezért a mosogató mellett van. Nem érzem úgy, hogy ez miatt rendetlen lennék, bár valóban esztétikusabb ha nincs ott, de ez legyen a legnagyobb trehányságom:).
2011. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A mosogató mögött a falban van neki tartó, olyasmi, mint a fürdőszobában a kádnál a szappantartó.
2011. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!