Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosogatószert használsz?

Milyen mosogatószert használsz?

Figyelt kérdés
Már lassan ott tartok ,hogy felrugdosom a rohadt mosogatógépet tiszta foltosak a poharaim arról nem is beszélve hogy a fogásuk idegesítő mert még az elején vettem azt a rohadt tesco-s edényöblíőt és tönkrevágta a poharaimat most végre kifogyott de a 7 in 1 es olcsó dero tablettával is ilyen mit tegyek? ti milyet használtok??? mert amikor először használtam só volt benne meg a calgonit qantum amit adtak az eredmény jó volt mindenem szebb lett mint uj korában de most de az a rossz sejtésem hogy ez a rohadt öblítő vágta tönkre a poharaimat most mit tegyek ????):
2011. jan. 21. 22:31
 1/10 anonim válasza:
Én kézzel mosogatok. Ökonetes folyékony szappannal mosogatok.
2011. jan. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miután a drágalátos mosogatógépem 6 éven át csak szívatott, kidobtam a francba és kézzel mosogatok. Azóta minden ragyog és nincs bokáig érő víz a konyhában.
2011. jan. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A jó öreg mosogatószivacs,a forróviz,és a jó minőségű mosogatószer...Kiváló eredmény,és megmarad 80 rugód,amit mondjuk magadra is költhettél volna.
2011. jan. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
dm-es márka nekem bevállt.Idönként magas höfokon mosogatógéptísztítóval átmosatom.
2011. jan. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyém se mosogat szépen tablettával (Somatot kaptam)

Somat port használok, ha nagyon zsírosak ez edények, akkor teszek hozzá egy kis mosószódát.

Lidl-es sót szoktam beletenni.

Az öblítéshez is a Lidl öblítőjét használom, és teszek mellé egy kis ecetet.

Vannak olyan poharak, amik nem bírják a mosogatógépet, azok mennek a kézi mosogatásba.

2011. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na ezeket kipróbálom! legszívesebben felrobbantanám...xD köszi a válaszokat!
2011. jan. 22. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a folyékony mosogatót a gépbe. Lehet, hogy a porszemcsék ragadtak a dolgokhoz.
2011. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

azt javaslom, hogy mosd át kézzel, sima jarral, vagy vízkőoldóval a poharakat, edényeket.

utána vegyél még valami jobb minőségű cuccot utolsó kísérletként, aztán ha az sem válik be, akkor add el a 'csába a gépet, és mosogass kézzel.

én az auchanban vettem 5l-es noname olcsó mosogatószert, kézzel mosogatok, és makulátlanok a poharak és az edények.

szerintem egy gumikesztyű sokkal olcsóbb, és ugyanúgy el lehet mosogatni a segítségével :D

2011. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 86tibike ***** válasza:
dish dropsh a legjobb
2011. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Calgonit quantum vagy all in a 90db-os szokott lenni akciós a tescoban 2500ftért!És a só miatt fátyolosak a poharak az is calgon 500 ft egy doboz!Nálunk sosincs baj vele!És a lényeg a sót rendszeresen fakanál nyelével felkavarni!A szűrőt min. 2 naponta tisztítani forró vízzel mosogatószer nélkül!
2011. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!