Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kint szoktátok hagyni a...

Kint szoktátok hagyni a mosogatószert a mosogató mellett, vagy elteszitek a szekrénybe?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A szekrényben van. Nem olyan nagy dolog elővenni, én jobban szeretem ha nincs semmi a mosogatón.
2011. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mindig kint van. megőrülnék, ha állandóan elő kellene venni meg eltenni. szappanadagolóba veszek mindig utántöltőt, így kb soha el se mozdítom a helyéről csak alátartom a szivacsot és nyomok rá. én kisebb koromban is ezt láttam, hogy otthon így volt.
2011. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Adagoló van felszerelve a mosogatóra (csak az adagolófej látszik), kb. 1000 Ft-ért vettem barkácsáruházban.
2011. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Folyékony szappan tartóban tartom, eredetileg azért, mert utálom, amikor már kifogyóban van és egy órát kell várni, hogy egy csepp kijöjjön a szivacsra, de esztétikailag sem rossz. Ilyen: [link]
2011. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A mosogató fölött van egy kis polcszerűség, azon van a helye. Ott nincs útban, meg a polcnak van pereme, így sosem esik le. Az üvegmosó kefét is ugyanitt tartom.
2011. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

jaj dehogy teszem el! :D

egy folyékony szappan adagolóban tartom, ebből a legegyszerűbb az adagolás, és viszonylag esztétikus is.

persze, a ritkábban használt szereket (inox tisztító, domestos, hideg zsíroldó) elteszem a mosogató alatti szekrényrészbe.

2011. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!