Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy is van ez? Mosógép...

Hogy is van ez? Mosógép tisztítás?

Figyelt kérdés
3-4 honapós mosógépem kiszeretném fertőtleníteni,hallottam sokszor é olvastam is,h fertőtlenítővel el kell indítsam üresen 90 fokon!Hogy is van ez?Szeretném kicsit tisztítani mert férjem autó szerelő,koszos olajos ruha megy benne meg még kitudja mi!
2009. nov. 11. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
egy mosás ecetes vízzel minden gondot megold,persze 90 fokon:)
2009. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
22,14: és mennyi ecet kell hozzá?
2009. nov. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ecettel szoktam átmosni. Én annyival mosom, amennyit épp sikerül beleöntenem, de általában kb 1-2 deci.
2009. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 a 3hoz arányban moss:)Az lehet bármennyi amennyit jónak látsz:D
2009. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mosógép szerelőtől hallottam a következőt:

Vagy beleöntesz egy liter 20%os ecetet és elindítod 90 fokon vagy beleöntesz egy liter sima háztartási 40 ft-os hypót és elindítod 90 fokon. A Domestos nem jó, mert az csak habzik,de nem tisztít. Nekem büdös volt a mosógépem még nyáron kimostam hypoval azóta semmi baja és a vízkövet is kiűzte viszont a gépet nem károsítja mert rögtön átmegy rajta. Esetleg önthetsz öblítőt is a tartályba,hogy miután kimosott jó illata is legyen a gépnek,de a hypotól sem lesz hypo szaga ne aggódj :)

2009. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szia!


ha olajos a férjed ruhája, nagyon ajánlom a mosószódát! z megoldja a mosógép vízkőtlenítését is, mert amellett, hogy zsíroldó, vízlágyító is.én minden mosáshoz használom, így fele annyi mosószert teszek hozzá. egyébként meg környezetkímélő is, mert a természetbe kerülve leomlik.

2009. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2009-11-13 15:46-os írta,hogy mosógép szerelő mondta a hypo-t? Biztos jó? A hypo savas ugye? Mert nekem van egy tisztítószerem, mindenre jó, de savas és mondták nekem,hogy avval nem moshatok,mert megmarja a mosógép alkatrészeit. Most kinek hihet az ember?
2010. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!