Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell úgy kiöblíteni a...

Hogyan kell úgy kiöblíteni a ruhákat, hogy finom illatuk legyen?

Figyelt kérdés
Én soha nem érzem a kimosott ruhákon az öblítő illatát, pedig szeretném. Mi a titka? :-)
2011. jún. 17. 14:19
1 2
 1/13 anonim válasza:

Milyen öblítőt használsz?

Nekem is ez a nagy problémám, nagyon ritkán érezni azt a finom öblítőillatot. Eddig csak a Lenor vált be, tegnap pl. Coccolinot vettem, de semmi illat nem maradt.

2011. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én Coccolinot használok és meg vagyok elégedve vele. Jó időben pedig kiteregetem a ruhákat a szabadba.
2011. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én most Silant használok, de soha egyik öblítőnél sem éreztem az illatot. Talán nem kevés öblítőt használok, vagy nagyon felvizezem?
2011. jún. 17. 14:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Most Lenorom van,én nem vizezem az öblítőt,mert az öblítés során is megy rá elég sok víz,így feleslegesnek tartom (tudom praktikus lenne),hogy még én is vizezzem az öblítőt.1 kupakkal teszek bele és elég kellemes illatúak így a ruhák (nem erős öblítős).
2011. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a műszálas anyagok szinte alig tartják meg az illatot. A pamutanyagból készülteknek sokkal tovább megmarad.
2011. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Darcy01 ***** válasza:
Én is Silant használok, és nem vizezem fel. Meg vagyok vele elégedve, az egész lakásban érezni a friss öblítőillatot( kicsi lakás). Nem szoktam sokat önteni a mosógépbe, szerintem kevesebb, mint egy kupaknyit (nem szoktam méricskélni, csak úgy szemre). Az rosszabb, ha többet öntesz bele, mintha kevesebbet, mert akkor nekem olyan 'ragacsosak' lesznek a ruhák.
2011. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor meg is van, hogy miért nem érzem, mert én keveset használok, kb. egy fél kupakkal öntök a mosógépbe, és még ahhoz 1-2 kupak vizet is adok.

Akkor mostantól nem vizezem, és 1 kupakkal fogok használni!Köszönöm még egyszer mindenkinek!

2011. jún. 17. 15:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Használj NÉMET LENORT!Fontos hogy német legyen!A magyar túl erős,émelyít!A lenor pur mild orange a legjobb,csak ezt használom.
2011. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és maxig öntöm a tartót!!!!:-)))
2011. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a koncentrátumot mindig csak felére higítom, sose annyira, mint a flakon írja, mert tényleg nem lesz illata és így is csak egy kupakkal öntök bele. Alig látszik az öblítőtartó aljén, mégis isteni az illata. Ha jó idő van a napon szárítom meg, A napszáritotta ruháknak nagyon finom az illatuk. Ha nem koncentrátumot használok, akkor is egy kupakkal töltök bele. Nekem pl.az dm-es denkmit öblítő, aminek kemény 300 Ft literje is ugyanolyan jól illatozik, mint a drága silán vagy lenor. Szerintem nem a márkával volt a baj, hanem nagyon keveset, nagyon hígan raktál bele. De teletölteni az ölbítőtartót szerintem fölösleges
2011. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!