Kezdőoldal » Otthon » Kert » Található az interneten...

Található az interneten konkrét, összefoglaló leírás kajszibarack fa ültetésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Konkrét linket szeretnék, mert a Google-t már néztem, de semmi használhatót nem találtam.

Köszönöm!


2011. ápr. 15. 07:07
 1/5 titak ***** válasza:

Nem valószínű, hogy a kajszibarack ültetésére konkrét leírást találsz. Különbség a nevelésükben van. Telepítésüket inkább csak tavaszira és őszire osztják.

Guglibe keress rá a "gyümölcsfák telepítése" címszóra.

2011. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg arrók tudsz valamit, hogy pálinka céljából melyik a legjobb fajta?:)
2011. ápr. 15. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hallotál-e már az iszapolásról?Minden fa erősebb és szebb lesz ha iszapolva ültetik el.Ez úgy néz ki,h. ki van ásva a fa helye.Az aljába ha mód van rá pár centi agyagot terítünk aztán néhány lapát föld és pár liter víz.Bele a facsemete rá pár lapát föld pár liter víz .Ekkor megmozgatjuk a fát,h.az összes gyökér közé bemozduljon a föld,majd beterítjük földel rá víz és megtapossuk,végül csak föld kerül rá!Próbáld ki.Jó kertészkedést! :)
2011. ápr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A:Gyümölcsfa.lap.hu-t beírod a googléba.Rákattintasz ,azon belül legörgeted a kajszibarackig,baloldalt találod a sorban.az első a neve alatt:A kajsziról.Rákattintasz és a lap alján kékkel írott szöveg:A kajszi termesztése és felhasználása.Rákattintva nagyon sok tanács olvasható Bálint-gazda írásában!Remélem tudtam mindkét válaszommal segíteni!
2011. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Közben sikerült végre eljutnom könyvtárba is ahol találtam hasznos könyveket. Telepíteni jövőre szeretnék, most a talaj megfelelő előkészítése és a terület bekerítése, kialakítása a cél!

2011. ápr. 19. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!