Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tapasztalt mosogatógépesek,...

Tapasztalt mosogatógépesek, mit ajánlotok nekünk?

Figyelt kérdés

Eddig 2 en voltunk, most van egy 20 hónapos gyerkőc, plusz egy pocaklakó, szóval lassan 4 en leszünk, viszont nem főzök minden nap, max heti 2x átlagban, de van hogy csak 1x


viszont tányér evőeszköz sok van, többet is elhasználunk egy nap, főleg kistányér, ilyen-olyan tál...


szégyen-nem, én gyűjtögetős vagyok, azaz 2 naponta mosogatok(persze sokszor minden nap, de az kb 6 tányér, 2-3 pohár, evőezközök)


Természetesen ha 4 en leszünk, szeretnék többet főzni,meg ugye a babáknak is néha külön kotyvasztok:)

Turmix, gyümölcscentrifuga

és nem utolsó sorban utálok mosogatni:)


Beépíthetőt gondoltam, 12terítékeset mindenkép

A gyűjtögetésből kiindulva, sejtem előre, hogy ezt is 2-3 naponta indítanám el


Márka Electrolux Bosc, ezeket olvastam hogy jók


Ötlet, hol vegyünk?Mennyiért érdemes, illetve minden jótanács érdekel, mert egyátalán nics tapasztalatom, még az áruházakban is csak állok előtte, azt sem tudom, hogy kell kinyitni :))


2011. jún. 21. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és a beépítettek között is van különbség?Mi? mármint külsőre...mert láttam olyat amin a konyha ajtaja van, de olyat is ami maga a gép van betéve csak
2011. jún. 21. 12:35
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

a beépíthető mindenképp azt jelenti,hoyg rájön még egy lap.

Nekem Whirlpool van,az csak középkategória, de 4 éve semmi baja és nálunk mindennap megy.

2011. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is whirlpoolom van szépen dolgozik és szeretem is egyszer féretévesztettem a mosogatóport a sóval és feltöltöttem vele a sótartályt utána mertem belőle de maradt benne és 1-2 hét alatt kimosódott

túlélte és szépen is megy szeretem :)

2011. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek a mosogatógépekhez,és a gyűjtögetés is a Te dolgod.De ha hetente egyszer v kétszer főzöl,akkor mit eszik gyerek és te mint kismama????
2011. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van beépíthető. Erre olyan "elejét" tehetsz, amilyen a konyhabútorod.

És van aláépíthető is. (jószerivel mind) ennek a tetejét lehet leszedni és be lehet tolni a (szabvány magas) munkapult alá.


A beépíthetők sokszor drágábbak. (pedig csak hiányzik a burkolatuk) :)


Tapasztalatom, hogy be/aláépítve halkabbak a gépek, mint szabadon állva.


Nekem egy olcsó Zanussi dolgozik már 5 éve. Nem megy sokat, heti 1-3 alkalommal. Semmi panaszom nincs rá.

2011. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom még, hogy minél több program legyen benne.

Habár úgyis csak 2 félét használsz majd, de bosszantó, amikor pont azt nem tudja, amit te szeretnél.

Enyémben 8 különböző programlehetőség van (Ami még soknak is számít) de azt is kevésnek ítélem. Jó lenne ha bele lehetne nyúlni a programjába.


Persze ez szubjektív vélemény, nem mindenki ilyen mint én.

2011. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!