Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnám a lakásból az...

Hogyan tudnám a lakásból az ún. "porcicákat" kiiktatni?

Figyelt kérdés
2-3 naponta porszívózok, felmosok, és még egy légtisztító is megy a szobában, mégis kétnaponta megjelennek a lakásban. Mit tegyek?
2008. febr. 24. 17:32
 1/3 anonim válasza:
100%

ún. "porkutyával" :)


A nyílászárókat nézd meg, hogy jól zárnak-e, mert rengeteg szenny befárad rajta, ha rés van.

A szönyeges lakásban kevesebb a porcica, mint a simán padlózott vagy kövezettben, mert ott a szőnyeg megfogja a koszt, éppen ezért nem is olyan higiénikus. Szerintem.

Én naponta végigszaladtam elöbb a porszívóval, majd a porronggyal a lakásban egy időben, akkor jó volt, de feladtam. Van porcicám, de nem tudom, h mitől hízik, mert poregeret még nem láttam sehol se!

2008. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A LUX cégnek van egy levegőtisztítógépe ami tÉNYLEG átszüti a lakás levegőjét és Tényleg nincs porcica. Egy hátránya van... 160-180 ezer ft-ba kerül. De ez tényleg megéri.

Én takarítással foglalkozom....

2008. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olcsóbban is ilyen gépek! Már feléért, persze a hatékonyságukat nem ismerem, csak láttam! (1. válaszoló)
2008. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!