Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom kiiktatni az...

Hogy tudom kiiktatni az integrált video kártyát?

Figyelt kérdés
Hiába hogy feltelepítettem az újnak a driverjét, és már azt veszi video kártyának a gép, de az integrált sz*r még mindig bekavar h ott van, van program ami nem indul miatta.
2011. okt. 29. 16:07
 1/8 Argloss ***** válasza:
Gépindításkor lépj be a BIOS-ba és kapcsold ki...
2011. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
f2 vagy del
2011. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

XP-n:

Eszközkezelőben:

[link]

2011. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok tehát a BIOSba. És azon belül pontosan hol, mert előbb azt hittem megöltem az alapapot. Kiiktattam sztm az egészet, onboard-ra állítottam a PCI-t....
2011. okt. 29. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelj! Ahány BIOS - annyiféle helyen van, de az eltérések nem nagyok. Integrated Peripherals --> Onboard VGA Controller, vagy valami ilyesmi lehet. [Disabled]-re kell állítani. De! Ha nem vagy biztos benne, inkább kérj meg valakit, hogy segítsen, mert nagyon el is lehet rontani!
2011. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utólsó: ez nem jó mert már az új van érvényben, azt nem akarom eltávoltani.
2011. okt. 29. 16:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: kösz, majdnem sikerült, de akkor megpróbálom megint
2011. okt. 29. 16:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Az egész BIOSba nincs olyan hogy Integrated Peripherals, de még hasonló sem. Na mind1, nem létfontosságú dolog..
2011. okt. 29. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!